• Informacje na temat:

  m jak miłości

Artykuły na temat: m jak miłości
 • Octavio mówi Isabel, że Tonio jest dla niego jak przybrany syn. Adelina i Sandra zastanawiają się, w jaki sposób zapobiec podziałowi majątku przez Octavia....

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "M jak miłość": Letnie miłości

  Mikołaj Roznerski („M jak miłość”), który kilka miesięcy temu rozstał się z Olgą Bołądź („Skazane”), niedługo cieszył się wolnością. Od jakiegoś czasu prasa donosi, że 33-letni aktor ma nową(...) znajomościom – wyznała Marcelina w jednym z ostatnich wywiadów. Od miłości do muzyki Niedawno na plaży w Sopocie paparazzi przyłapali także inną polską aktorkę, Kaję Paschalską, w objęciach...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "M jak miłość": Wyznanie miłości

  Choć oboje nie będą stronić od pocałunków, w najbliższym czasie nie posuną się dalej. Biznesmen wręczy jednak przyjaciółce romantyczny prezent: kredki i zeszyt. Zrobi to po tym, jak Olszewska wyzna mu, że bardzo tęskni za czasami, gdy oboje chodzili do szkoły. Później Agnieszka znajdzie w zeszycie jedno zapisane przez nie go zdanie: "Chyba się w tobie zakochałem". Powie potem jego autorowi...

 • "Jak całkowicie zniknąć": Wojcieszek o miłości lesbijskiej

  Nowy film Przemysława Wojcieszka - "Jak całkowicie zniknąć" - trafi do kin 17 kwietnia a już teraz możemy oglądać zwiastun produkcji, w której w głównych rolach zobaczymy Agnieszkę Podsiadlik i Pheline Roggan.

 • Mary ucieka z domu. Dziewczynka opowiada Gabrieli o tym, jak była szantażowana przez Yolandę i źle traktowana przez Normę. Gabriela postanawia powiedzieć...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • W domu Rodolfa dochodzi do ostrego konfliktu. Tymczasem Sandra przekonuje Octavia, by wybaczył Adelinie. Z kolei Lalo, dowiedziawszy się o planach Chaty, błaga ją, by go nie opuszczała. Gabriela i Ana Luisa opowiadają Octaviowi, jak zostały oszukane przez Rodolfa. Dwóch policjantów pojawia się w jego biurze, by aresztować go za fałszowanie dokumentów.

 • Andrzej Wajda stracił pracę z miłości do sztuki

  Andrzej Wajda jako szesnastolatek był kierownikiem magazynu z... kwaszoną kapustą w Radomiu. Przyszły reżyser filmowy stracił jednak tę pracę z miłości do sztuki. Samowolnie opuścił piwnicę z kapustą, by malować freski w klasztorze Ojców Bernardynów.

Zdjęcia na temat: m jak miłości
Wideo na temat: m jak miłości
Dyskusje na temat: m jak miłości