• Informacje na temat:

  m jak miłości

Artykuły na temat: m jak miłości
 • "M jak miłość": Triumf miłości

  Ciężarna Nina (Agnieszka Judycka) zadzwoni do Asi (Barbara Kurdej-Szatan) z pretensjami, że ta wciąż nie zrezygnowała z Leszka (Sławomir Uniatowski).

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • Seks w "Sanatorium miłości". Ludzi zatkało!

  W pierwszym odcinku "Sanatorium miłości" prawdziwe show zrobiła emerytka z Białegostoku. Wiesia już na samym początku nie omieszkała rzucić aluzji dotyczących seksu...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "M jak miłość": Letnie miłości

  Mikołaj Roznerski („M jak miłość”), który kilka miesięcy temu rozstał się z Olgą Bołądź („Skazane”), niedługo cieszył się wolnością. Od jakiegoś czasu prasa donosi, że 33-letni aktor ma nową(...) znajomościom – wyznała Marcelina w jednym z ostatnich wywiadów. Od miłości do muzyki Niedawno na plaży w Sopocie paparazzi przyłapali także inną polską aktorkę, Kaję Paschalską, w objęciach...

 • "Jak całkowicie zniknąć": Wojcieszek o miłości lesbijskiej

  Nowy film Przemysława Wojcieszka - "Jak całkowicie zniknąć" - trafi do kin 17 kwietnia a już teraz możemy oglądać zwiastun produkcji, w której w głównych rolach zobaczymy Agnieszkę Podsiadlik i Pheline Roggan.

 • "M jak miłość": Wyznanie miłości

  Choć oboje nie będą stronić od pocałunków, w najbliższym czasie nie posuną się dalej. Biznesmen wręczy jednak przyjaciółce romantyczny prezent: kredki i zeszyt. Zrobi to po tym, jak Olszewska wyzna mu, że bardzo tęskni za czasami, gdy oboje chodzili do szkoły. Później Agnieszka znajdzie w zeszycie jedno zapisane przez nie go zdanie: "Chyba się w tobie zakochałem". Powie potem jego autorowi...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • "M jak miłość": Od miłości do szantażu...

  ...w czasie przeszłym... Jak Budzyński zareaguje na taką groźbę?

 • Andrzej Wajda stracił pracę z miłości do sztuki

  Andrzej Wajda jako szesnastolatek był kierownikiem magazynu z... kwaszoną kapustą w Radomiu. Przyszły reżyser filmowy stracił jednak tę pracę z miłości do sztuki. Samowolnie opuścił piwnicę z kapustą, by malować freski w klasztorze Ojców Bernardynów.

Zdjęcia na temat: m jak miłości
Wideo na temat: m jak miłości
 • "M jak miłość": Czy uda mu się zmusić do miłości?

  wernisaż Anki - młodzi ostro się przez to pokłócą. A Paweł w Krakowie o swoich problemach jak zwykle opowie Magdzie - prosząc o radę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • "M jak miłość": Z miłości do nauczycielki

  (Tomáš Kollárik), ale nie przyzna się do tego, że to Natalka wymogła na niej, by wyznała prawdę na temat okoliczności, w jakich zginął jej były chłopak.

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

Dyskusje na temat: m jak miłości