• Informacje na temat:

    machalica piotr

Artykuły na temat: machalica piotr
  • Piotr Machalica znalazł bezpieczną przystań

    Piotr Machalica (64 l.) od dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku. Do niedawna mało kto o tym wiedział!

  • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

    Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

  • Piotr Machalica: Cieszę się, że wciąż umiem marzyć

    Piotr Machalica (64 l.) przez wiele lat wraz z Edytą Olszówką (47 l.) tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich rozstanie wywołało w środowisku spore zamieszanie. Jakiś czas temu pojawiły się nawet plotki, że para postanowiła do siebie wrócić. Aktor w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" odnosi się do tych rewelacji. W szczerym wywiadzie opowiada też o pracy nad płytą...

  • Kogo przeklnie Zbigniew Zamachowski?

    Atrakcją pierwszego dnia festiwalu w Opolu będzie koncert z okazji setnych urodzin Jeremiego Przybory. Z jego twórczością zmierzy się plejada gwiazd, w tym Zbigniew Zamachowski. W duecie z Joanną Kołaczkowską zaśpiewa utwór "Przeklnę cię".

  • Piotr Machalica: W pogoni za miłością

    Jak wspomina swój dom na Śląsku? - Nigdy nie brakowało w nim miłości, mimo że, kiedy przyszedłem na świat, Henryk już z nami nie mieszkał - mówi Piotr Machalica (64 l.), który ma w zwyczaju nazywać nieżyjącego już ojca po imieniu. Senior rodu, znany aktor, pracował w teatrach w całym kraju, wciąż był w rozjazdach. To sprawiło, że Piotr musiał szybko przejść szkołę dojrzewania... - Tak naprawdę...

  • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

    Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

  • Piotr Machalica wspomina izbę wytrzeźwień: "To był koszmar"

    Piotr Machalica (62 l.) zanim stanął na scenie, z niejednego pieca jadł chleb... Froterował podłogi, był portierem nocnym. Pracował także w izbie wytrzeźwień i nie wspomina tego najlepiej.

  • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

    Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

  • Edyta Olszówka i Piotr Machalica: Miłość, która ich unieszczęśliwiła!

    On był po przejściach, a ona... miała nadzieję. Edyta Olszówka (44 l.) i Piotr Machalica (61 l.) byli przekonani, że są stworzeni dla siebie. Niestety, los zakpił z ich planów. Dlaczego rozpadł się związek, który wydawał się być idealny?

  • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

Zdjęcia na temat: machalica piotr
Wideo na temat: machalica piotr
  • "Zasada przyjemności": Teaser 1

    widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę, oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.

  • "Zasada przyjemności": Oficjalny zwiastun

    widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę, oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego. Premierowe odcinki od 9 czerwca

Dyskusje na temat: machalica piotr