• Informacje na temat:

  macho

Artykuły na temat: macho
 • "Królowa jednej nocy": Macho o smutnych oczach

  .... Inżynier i artysta Yildirim mógłby spokojnie grać macho albo kowboja w amerykańskich filmach. Także inżyniera. Skończył bowiem wydział mechaniczny na uniwersytecie technicznym. A swoją drogą to nie...

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • Stachursky jest "polskim macho"

  "Żona sprząta, gotuje, prasuje, wynosi śmieci. Robi wszystko w domu, bo po prostu lubi ro robić. Sama sobie radzi z tymi zajęciami. Ja jej w tym nie pomagam" - chwali się Jacek Stachursky (42 l.) na łamach "Faktu".

 • "Focus" : Kurs na złodziejkę

  Ukraść portfel tak, żeby właściciel zorientował się dopiero po jakimś czasie. Pozbawić kogoś drogiego zegarka w mgnieniu oka. Sztuczki kieszonkowców to w filmie "Focus" domena prawdziwego mistrza tego fachu. Oprócz drobnych akcji król złodziejaszków uwielbia skomplikowane operacje, w których bierze udział kilkadziesiąt osób. Swoje ofiary "czyści" bez cienia wyrzutów sumienia. Zawsze tylko bogatych, bo w jego otoczeniu biedni po prostu nie istnieją.

 • Kuba zamieni się w macho

  Zakochany Kuba nie może się pogodzić z faktem, że Gośka Figura wciąż traktuje go jak dziecko. Nie potrafi realnie ocenić sytuacji i zdaje się w ogóle nie dostrzegać dzielącej ich różnicy wieku. Nakręcony przez Kacpra (Michał Meyer) postanowi przeistoczyć się w macho i udowodnić ukochanej swoją męskość. W tym celu w 93. odcinku "Prosto w serce" (emisja w piątek 13 maja) rzuci się na nią...

 • "Miłość od pierwszego ugryzienia" : Miłość na polu walki

  Pełnometrażowy debiut Thomasa Cailley'a to całkiem udana gra z konwencjami, barwna para na pierwszym planie i garść zabawnych scen. W sumie przyjemna historia miłosna, w której "odwieczna walka płci" potraktowana jest dość dosłownie.

 • "07 zgłoś się": Ile kochanek miał Borewicz?

  Sceny, które ponad 30 lat temu widzowie uważali za śmiałe, a nawet gorszące, dziś wydają się całkiem niewinne. Ile kochanek miał naprawdę dzielny porucznik? I czy był takim bezwzględnym macho, za jakiego go uznano?

 • "Birdman" : Pojedynek superbohaterów

  Birdman to superbohater z serii filmów hollywoodzkich, którego grał aktor Riggan Thomson. W rolę Riggana, w filmie Inarritu wcielił się Michael Keaton - "człowiek nietoperz". Ta zbieżność superbohaterów jest oczywiście zamierzona.

 • Bolesny nokaut!

  Adam znów flirtuje z Dorotą. Kiedy całuję dawną kochankę na oczach jej męża, Marka, ten reaguje jak prawdziwy macho!

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

Zdjęcia na temat: macho
Wideo na temat: macho
 • "Policjantki i policjanci" - zwiastun serialu

  – patrol nr 1. Ona - wrażliwa humanistka po filologii polskiej. On, twardziel i macho, były wicemistrz w karate taekwondo. Jaki tworzą zespół, mimo tak różnych charakterów? Co skłoniło wrażliwą, śliczną

Dyskusje na temat: macho