• Informacje na temat:

  machulski z żona

Artykuły na temat: machulski z żona
 • Jan Machulski: Do końca życia pozostał chłopcem

  Jan Machulski (†80 l.) miał wiele kobiet, ale tylko żona potrafiła go zrozumieć. Gdy 9 lat temu trafił na badania do szpitala, niczego nie przeczuwała. Był to ten pierwszy raz, gdy do niej nie wrócił. Z miłością do Haliny wygrała tylko śmierć - zmarł na serce nagle w listopadzie 2008 roku.

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Jan Machulski: Romansował, ale wracał do żony

  ...- Jak w końcu pojęłam, że Janek dla mnie nie zrezygnuje z innych kobiet, byłam w rozpaczy - wyznała Halina (87 l.), żona aktora Jana Machulskiego (†80 l.) w biografii "Byłam wierna sobie", w której(...) tak źle, że wybierał jajka z gniazd gawronów, żeby przetrwać... Jego ojciec poszedł na front, a stamtąd trafił do niemieckiej niewoli, z której zdołał w końcu uciec. Rodzina Machulskich w obawie...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Szczere wyznanie Haliny Machulskiej! Dalej nie może się z tym uporać!

  ...świecie, choć na brak powodzenia nigdy nie narzekała. Pan Jan natomiast miewał swoje większe i mniejsze zauroczenia. Zawsze jednak pamiętał, gdzie jest jego dom: żona i syn Julek.  "Był(...) obcy zapytał, czy to prawda, że Jan Machulski nie żyje. Była zbulwersowana, że ktoś pozwala sobie na takie żarty. Owszem, był w szpitalu i czekał na wszczepienie bypassów, bo z sercem miał problemy od...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Cezary Pazura chudnie na potęgę! Żona zaczyna się martwić!

  Chyba wszyscy pamiętają jego rolę w filmie "Kiler" w reżyserii Juliusza Machulskiego. To dzięki tej roli, a także serialowi "13 Posterunek", widzowie go pokochali. Potrafił rozbawić do łez jak nikt(...), w którym Cezary weźmie udział. To miniserial na podstawie książki Jakuba Żulczyka "Ślepnąć od świateł". O szczegółach przygotowań do tej roli, opowiedziała w rozmowie z tabloidem "Fakt" żona Pazury...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  Nie żyje Wiesław Michnikowski, wykonawca słynnych przebojów Kabaretu Starszych Panów, m.in. "Wesołe jest życie staruszka", "Addio pomidory" czy "Jeżeli kochać", odtwórca pamiętnej roli Jej Ekscelencji w "Seksmisji" Juliusza Machulskiego. Miał 95 lat.

 • Artur Pontek: Radosna nowina

  Artur Pontek niecierpliwie czeka, aż jego bohater z serialu "Ojciec Mateusz" się zakocha. Jednak w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!