• Informacje na temat:

  maciej dejczer i monika kwiatkowska

Artykuły na temat: maciej dejczer i monika kwiatkowska
 • "Mąż lubi mnie uśmiercać"

  Monika Kwiatkowska-Dejczer pojawi się w najnowszym serialu "Chichot losu", który wiosną przyszłego roku zostanie wyemitowany przez TVP 1. Aktorka wcieli się w postać Elżbiety, która zginie w niewyjaśnionych okolicznościach.

 • Musiała wejść do trumny

  W serialu "Chichot losu" prawie przez cały czas gra... ducha. - Dla aktora to spore wyzwanie, ale i zabawa - przyznaje Monika Kwiatkowska-Dejczer i zdradza kulisy pracy na planie.

 • Odpowiedzialna rola... ducha

  Monika Kwiatkowska-Dejczer w serialu "Chichot losu" prawie przez cały czas gra... ducha. - Dla aktora to spore wyzwanie, ale i zabawa - przyznaje i zdradza kulisy pracy na planie.

 • "Chichot losu": Kolejny serialowy hit?

  Przypadek rujnuje wygodne życie pani psycholog, ale też daje jej coś w zamian. Opowieść o uczuciach, ryzyku i odpowiedzialności w nowym serialu - "Chichot losu".

 • Róża

  Serial kryminalno _ obyczajowy, 46 min, Polska 2008 Reżyseria: Maciej Dejczer Scenariusz: Jolanta Hartwig _ Sosnowska Zdjęcia: Jarosław Żamojda Muzyka:...

 • To będzie pierwszy taki serial

  2 marca TVP1 zaprezentuje premierowy odcinek serialu "1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych.

 • Pilot serialu "1920. Wojna i miłość"

  ..."1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych to nowa propozycja TVP1. Pilot serialu Jedynka zaprezentuje już w czwartek, 11 listopada, o godz. 20:20.

 • Pilot serialu "1920. Wojna i miłość"

  "1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych to nowa propozycja TVP1. Pilot serialu Jedynka zaprezentuje już w czwartek, 11 listopada, o godz. 20:20.

 • Witajcie kłopoty!

  .... Mówi o konfrontacji różnych postaw, o tym, jak zachować się w nieoczekiwanej sytuacji. I to nie tylko w stosunku do dziecka, lecz przede wszystkim do siebie samego - zdradza reżyser Maciej Dejczer(...) dłuższego czasu. Tadeusz (Łukasz Simlat) jest ojcem dwójki małych dzieci, którymi musiała zająć się właśnie ona. Zdecydował o tym ślepy traf. Przyjaciółka (Monika Kwiatkowska) jadąca w podróż służbową...

 • Pilot serialu "1920. Wojna i miłość"

  "1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych to nowa propozycja TVP1. Pilot serialu Jedynka zaprezentuje już w czwartek, 11 listopada, o godz. 20:20.

Zdjęcia na temat: maciej dejczer i monika kwiatkowska
Wideo na temat: maciej dejczer i monika kwiatkowska
 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...