• Informacje na temat:

  maciej dowbor nowa kobieta

Artykuły na temat: maciej dowbor nowa kobieta
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ratują małżeństwo z pomocą teściowej!

  Kłótnie, stawianie spraw na ostrzu noża… Kryzysy zdarzają się w każdym związku. Katarzyna Dowbor (58 l.) o tym wie i chce pomóc synowi i synowej.

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niebawem znów zostaną rodzicami?!

  Joanna Koroniewska (36 l.) i Maciej Dowbor (36 l.) ponoć poważnie myślą o drugim dziecku.

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • Katarzyna Dowbor: Cieszę się każdym dniem

  Pierwszego męża poznała na studiach. Jako 19-latka urodziła syna Macieja. Dziś przyznaje, że wtedy nie doceniała roli mamy. Kiedy rodziła Marysię, miała 40 lat. - Późne macierzyństwo daje ogromnego kopa do życia - wyznaje Katarzyna Dowbor (56 l.). Pani córka Marysia jest nastolatką. To trudny wiek... Bardzo jej ufam. Ona jest mądrą, rozsądną dziewczynką, która wie, co można, a czego nie. Ciągle...

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Dowbor ukrywa nową miłość przed matką

  Mimo że od jego rozstania z Joanną Koroniewską (34 l.) minęło już pół roku, Maciej Dowbor (34 l.) wciąż nie powiedział mamie, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta.

 • Dowbor chce ponownie oświadczyć się Koroniewskiej

  Joanna i Maciej dopiero co zażegnali kryzys, a już przymierzają się do ślubu. Nie za szybko?

 • Koroniewska i Dowbor wymyślili swoje rozstanie?!

  ..., a organizatorzy prestiżowych imprez i premier zabiegają o jej obecność. Jej partner Maciej Dowbor również po powrocie na łono rodziny "nagradzany" jest większą liczbą zleceń konferansjerskich. Ostatnio(...) klasę, szyk, jest zadziorna. Maciejowi Dowborowi klasy też nie brakuje. Wspólnie zaś tworzą nie tylko świetnie dobraną parę, ale także jeden z najbardziej stylowych duetów w Polsce" - mówi "Twojemu...

 • Życie Dowbor nabrało sensu

  Prezenterka twierdzi, że jej życie nabrało sensu dopiero, kiedy na świecie pojawiła się Marysia (9 l.), owoc romansu z Jerzym Baczyńskim. Wcześniej, kiedy była matką wyłącznie Macieja (30 l.), nie była tak szczęśliwa...