• Informacje na temat:

  maciej dowbor nowa kobieta

Artykuły na temat: maciej dowbor nowa kobieta
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przed nowym wyzwaniem

  Oboje dotknęły traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa. Joanna Koroniewska (41) i Maciej Dowbor (41) rozstawali się i do siebie wracali. Teraz postanowili dzielić się doświadczeniami z innymi(...) miała zaledwie dwa lata, przechodziła błyskawiczny kurs dorastania. Tym bardziej że kiedy weszła w dorosłość, została sama - ukochana matka zmarła na nowotwór. Maciej także mieszkał tylko z tatą, który...

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ratują małżeństwo z pomocą teściowej!

  Kłótnie, stawianie spraw na ostrzu noża… Kryzysy zdarzają się w każdym związku. Katarzyna Dowbor (58 l.) o tym wie i chce pomóc synowi i synowej.

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • Katarzyna Dowbor nie może pogodzić się z decyzją córki

  Ten moment musiał kiedyś nadejść: najmłodsze dziecko opuszcza rodzinny dom. Tak się stało w życiu Katarzyny Dowbor (60 l.), której córka Maria Baczyńska (21 l.) rozpoczęła studia psychologiczne w Anglii! Dziennikarka nie byłaby jednak sobą, gdyby ograniczyła się tylko do odwiezienia dziewczyny na lotnisko.

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niebawem znów zostaną rodzicami?!

  Joanna Koroniewska (36 l.) i Maciej Dowbor (36 l.) ponoć poważnie myślą o drugim dziecku.

 • Katarzyna Dowbor: Cieszę się każdym dniem

  Pierwszego męża poznała na studiach. Jako 19-latka urodziła syna Macieja. Dziś przyznaje, że wtedy nie doceniała roli mamy. Kiedy rodziła Marysię, miała 40 lat. - Późne macierzyństwo daje ogromnego kopa do życia - wyznaje Katarzyna Dowbor (56 l.). Pani córka Marysia jest nastolatką. To trudny wiek... Bardzo jej ufam. Ona jest mądrą, rozsądną dziewczynką, która wie, co można, a czego nie. Ciągle...

 • Dowbor ukrywa nową miłość przed matką

  Mimo że od jego rozstania z Joanną Koroniewską (34 l.) minęło już pół roku, Maciej Dowbor (34 l.) wciąż nie powiedział mamie, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta.

 • Dowbor chce ponownie oświadczyć się Koroniewskiej

  Joanna i Maciej dopiero co zażegnali kryzys, a już przymierzają się do ślubu. Nie za szybko?