• Informacje na temat:

  maciej kin

Artykuły na temat: maciej kin
 • Czym teraz będzie się zajmował Maciej Zakościelny? Uchylił rąbka tajemnicy

  ...„Nadchodzi rewolucja w świecie socialmedia. Teraz spotkania nabiorą zupełnie nowego wymiaru #spotkajmysie” - napisał aktor na swoim profilu na Facebooku i zapowiedział udział w nowym projekcie. Czym teraz zajmie się Maciej Zakościelny (38 l.), który ostatnio nie może narzekać na brak zajęć?

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Strażacy": Maciej Zakościelny chce wyprodukować i wyreżyserować serial!

  Maciej Zakościelny, czyli Adam Wojnar ze "Strażaków", ma bardzo ambitne plany na najbliższe miesiące. Chciałby, o czym poinformował jeden z dzienników, spróbować swoich sił jako reżyser. Marzy, by zrealizować serial inspirowany wielkim amerykańskim hitem "Z Archiwum X"!

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Maciej Zakościelny nie ma czasu dla rodziny?! Wszystko przez pracę!

  Maciej Zakościelny (38 l.) w każdym wywiadzie podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Stara się spędzać każdą wolną chwilę ze swoją partnerką i dwoma synami, ale niekiedy jest to bardzo trudne do wykonania. O trudach pogodzenia pracy z życiem rodzinnym opowiedział w szczerej rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Maciej Góraj był nadzieją polskiego kina. Z dnia na dzień stracił wszystko

  W latach 70. i 80. Maciej Góraj (67 l.) uchodził za jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Nie był jednak w stanie utrzymać rodziny w Polsce i musiał wyemigrować za ocean.

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • Maciej Stuhr wyleciał z "Listów do M. 3"! Doigrał się?

  Niebawem do kin trafi trzecia część "Listów do M.". Ta świąteczna komedia romantyczna cieszy się ogromną popularnością, przyciągając do kin miliony widzów.  W obsadzie filmu znalazła się prawdziwa plejada gwiazd. Jedną z głównych ról grał tam właśnie Maciek Stuhr, którego jednak nie zobaczymy w najnowszej części, co może być dla fanów serii sporym szokiem!  Czy powodem są poglądy polityczne Maćka...

 • Maciej Stuhr w RMF Classic

  Maciej Stuhr ("Obywatel", "Drogówka", "Obława") będzie gościem najbliższego cyklu Bliskie Spotkania w RMF Classic. W niedzielę, 9 listopada, aktor odpowie na pytania Magdaleny Miśki-Jackowskiej.

Zdjęcia na temat: maciej kin
Dyskusje na temat: maciej kin