• Informacje na temat:

  maciej kurzajewski komentator roku

Artykuły na temat: maciej kurzajewski komentator roku
 • Nominacje do Telekamer 2014!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • Maciej Kurzajewski: Piękny sen

  Maciej Kurzajewski drugi rok z rzędu otrzymał Telekamerę w kategorii: "Komentator sportowy". - To jest jak marzenie, jak piękny sen - powiedział INTERIA.TV tuż po gali. I zapewnił, że będzie dążył do doskonałości.

 • Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października TVN wyemituje relację z uroczystości wręczenia Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.

 • Kurzajewski najlepiej komentuje!

  Maciej Kurzajewski najlepszym komentatorem sportowym. Telekamerę 2009 zdobył uzyskując 123 067 głosów czytelników "Tele Tygodnia", pokonując m.in. Przemysława Babiarza.

 • Telekamery powędrowały do rąk laureatów!

  Magazynu Ekspresu Reporterów (Program interwencyjny) oraz Maciej Kurzajewski (Złota Telekamera). W naszej galerii znajdziecie zdjęcia laureatów Telekamer 2012 reprezentujących nagrodzone seriale oraz(...)Redakcja "Tele Tygodnia" postanowiła w tym roku odejść od organizacji tradycyjnej gali Telekamer i wręczyć swoje nagrody podczas kameralnej, ale bardzo uroczystej kolacji z udziałem laureatów...

 • Kto pokona Kurzajewskiego?

  Czy Maciej Kurzajewski powtórzy ubiegłoroczny sukces i po raz drugi z rzędu sięgnie po Telekamerę "Tele Tygodnia"? Laureata w kategorii "komentator sportowy" poznamy już 25 stycznia 2010 roku.

 • Borek pokona Kurzajewskiego?

  Czy po dwóch latach z rzędu, kiedy sięgał po Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "komentator sportowy", Maciej Kurzajewski będzie musiał uznać wyższość Mateusza Borka? Laureata poznamy już 7 lutego 2011 roku.

 • Babiarz: Telekamera jest króliczkiem

  - Telekamera jest dla mnie króliczkiem, którego nigdy nie złapałem i być może nigdy nie złapię, ale którego trzeba gonić. A skoro trzeba gonić, to trzeba stanąć w szranki - twierdzi Przemysław Babiarz, nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia" 2011 w kategorii "komentator sportowy".

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

Zdjęcia na temat: maciej kurzajewski komentator roku
Wideo na temat: maciej kurzajewski komentator roku
 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • Trzy minuty. 21:37

  "Trzy Minuty. 21:37" to opowieść o rzeczach ważnych, ubrana w atrakcyjną dla widza formę - niezwykłej mieszanki dramatu, kina akcji, komedii i filmu o miłości, która niesie ze sobą optymistyczne przesłanie. 9 kwietnia 2005 roku o 21:37 w bezprecedensowym geście jedności miliony Polaków wyłączyły światła w swoich domach. Jednocześnie wyzwoliła się energia emocjonalna o niespotykanym potencjale. W tamtym momencie mógł się wydarzyć każdy ziemski cud. Trzy minuty, stanowią punkt zwrotny w życiu...