• Informacje na temat:

  maciej maciejewski agnieszka pilaszewska

Artykuły na temat: maciej maciejewski agnieszka pilaszewska
 • Dość czekania na propozycje!

  Agnieszka Pilaszewska spełniała się dotąd jako aktorka. Niedawno zaczęła wyciągać z szuflady swoje scenariusze. Jeden z nich, do "Przepisu na życie", staje się przebojem.

 • Scenarzystka w serialu

  ...imię Kornelia (chodzi o córkę Agnieszki Pilaszewskiej i Macieja Maciejewskiego - przyp.aut.). Agnieszka Pilaszewska od lat powtarzała, że chce zostać scenarzystką. - Zdaję sobie sprawę z tego, że(...)". Prywatnie aktorka jest żoną wybitnego scenarzysty Macieja Maciejewskiego ("Glina", "Na dobre i na złe"). Przed laty poprosiła go o ocenę pewnej wprawki, co skończyło się małżeństwem. - Rzeczywiście...

 • Scenarzystka po godzinach

  Mało kto wie, że aktorka Agnieszka Pilaszewska, znana widzom m. in. jako Jadźka z "Barw szczęścia" i Beata z "Duch w dom", jest jednocześnie autorką dialogów do "Samego Życia"!

 • Gwiazdy pochwaliły się swoimi córkami!

  Dla Kornelii, córki Agnieszki Pilaszewskiej i scenarzysty Macieja Maciejewskiego, towarzyszenie mamie na premierach i galach nie jest niczym nowym. Wielokrotnie już uczestniczyła w różnego rodzaju(...) wielki problem, jak wytłumaczyć jej, że muszę wyjść do pracy właśnie wtedy, gdy ona ma właśnie ochotę na zabawę ze mną lub rozmowę - twierdzi z kolei Agnieszka Pilaszewska. Obie aktorki są bardzo...

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  ..., napisał scenariusz serialu "Prokurator", który jest w trakcie produkcji. Maciej Maciejewski zapisał się w pamięci widzów jako scenarzysta "Gliny", przez wielu uważnego za jeden z najlepszych seriali(...) białym, że wady Polaków wcale nie są tak wdzięcznym (i prostym) tematem, jakby się mogło wydawać.  Zresztą rodzina też nie. "Sama słodycz" Po spektakularnym sukcesie "Przepisu na życie" Agnieszka...

 • Dość czekania na propozycje!

  Agnieszka Pilaszewska spełniała się dotąd jako aktorka. Niedawno zaczęła wyciągać z szuflady swoje scenariusze. Jeden z nich, do "Przepisu na życie" , staje się przebojem.

 • Pasikowski skończył "Glinę 2"

  Padł ostatni klaps na planie drugiej części serial u "Glina" w reżyserii Władysława Pasikowskiego według scenariusza Macieja Maciejewskiego. Emisja nowych odcinków serialu rozpocznie się 6 marca 2008 roku w TVP1.

 • Będzie druga seria "Gliny"

  We wtorek, 5 czerwca, rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części serial u kryminalnego Władysława Pasikowskiego "Glina". 13 nowych odcinków serialu widzowie Jedynki zobaczą we wrześniu 2008 roku.

 • Serial Pasikowskiego

  Jak informuje "Rzeczpospolita", we wtorek, 23 września, w Warszawie rozpoczynają się zdjęcia do nowego, dwunastoodcinkowego serial u telewizyjnego "Glina". Reżyserem jest Władysław Pasikowski , a w roli głównej występuje Jerzy Radziwiłowicz.

 • " Glina nie jest typowym telewizyjnym tasiemcem. To serial bardzo przemyślnie skonstruowany. Ma 12 odcinków, ale przypomina raczej sześć filmów fabularnych, połączonych postaciami głównych bohaterów" - mówi reżyser Władysław Pasikowski. 6 marca w TVP1 premiera drugiej serii kryminalnej produkcji.

Zdjęcia na temat: maciej maciejewski agnieszka pilaszewska