• Informacje na temat:

  maciej maciejewski tvp

Artykuły na temat: maciej maciejewski tvp
 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  ..., napisał scenariusz serialu "Prokurator", który jest w trakcie produkcji. Maciej Maciejewski zapisał się w pamięci widzów jako scenarzysta "Gliny", przez wielu uważnego za jeden z najlepszych seriali(...) w Warszawie" - wspólna produkcja TVP i BBC. Powstała dla uczczenia 100. rocznicy I wojny światowej. Już sam pomysł był bardzo dobry: na tle wielkich wydarzeń historycznych rozgrywają się losy zwyczajnych...

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  Czy podoba wam się serialowa ramówka na jesień? Pogadajmy o niej na FORUM>>> "Ratownicy" Premiera 22.09, TVP 1, Środa, godz.: 21.30. Jan Tarnowski (Bogusław Linda) to szef stacji pogotowia(...) Cezary Żak. Grupa Chudego zostaje za karę przeniesiona do komisariatu na warszawską Pragę, którym dowodzi teść Tadka (w tej roli Marian Dziędziel). "M jak miłość" Nowe odcinki od 13.09, TVP...

 • Telewizja: Inwazja glin

  "Szykuje się inwazja nowych telewizyjnych kryminalnych seriali. W TVP startuje od niedzieli policyjny serial z Bogusławem Lindą . A następne już się kręcą, także w Polsacie. Czy to nowa moda? Skąd taki popyt na polskie kryminały?" - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Monika Kuc.

 • Serial Pasikowskiego

  Jak informuje "Rzeczpospolita", we wtorek, 23 września, w Warszawie rozpoczynają się zdjęcia do nowego, dwunastoodcinkowego serial u telewizyjnego "Glina". Reżyserem jest Władysław Pasikowski , a w roli głównej występuje Jerzy Radziwiłowicz.

 • Dla kogo Paszport Polityki?

  Poznaliśmy nominowanych do nagród magazynu "Polityka" w kategorii FILM. Kto tym razem ma szansę na Paszport Polityki?

 • TNF: Koncerty i debata

  Tarnowska Nagroda Filmowa to festiwal promujący i popularyzujący dorobek polskiej kinematografii od 25 lat, jest więc jedną z najstarszych po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni imprez związanych z polskim filmem. Podczas Festiwalu prezentowane są wybrane najnowsze filmy fabularne, powstałe w ciągu ostatniego roku (pomiędzy kolejnymi jego edycjami).