• Informacje na temat:

  maciej makowski dziewczyna

Artykuły na temat: maciej makowski dziewczyna
 • "Klan": Górzyński porwie Olę?

  Górzyński (Maciej Makowski) uświadomi sobie, że Ola (Kaja Paschalska) jest kobietą jego życia. Postanowi zrobić wszystko, by nie dopuścić do jej ślubu z Rafałem (Marcin Kwaśny). Powie rehabilitantowi Tomkowi (Jacek Zawada), iż nie zamierza się poddać i będzie walczył o dziewczynę, którą kocha...

 • "Klan": Asystent Lubicza zakocha się w... Oli!

  Ola (Kaja Paschalska) wpadnie w oko... Górzyńskiemu (Maciej Makowski). Młody lekarz spotka się z Lubiczówną, a potem powie Pawłowi (Tomasz Stockinger), że jego córka zrobiła na nim ogromne wrażenie i że jest nią bardzo zainteresowany!

 • Czy to ona skradła serce Maćka Musiała?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", bawił się w środowy wieczór na pokazie nowej kolekcji Rage Age. 18-letniemu aktorowi towarzyszyła tajemnicza brunetka. Czy idol polskich nastolatek znalazł swoją drugą połówkę?

 • Serialowy przewodnik

  ...kolejny Mariusz szantażem zmusza Luizę do działania. Tym razem ma podrzucić Aśce "krwawy" prezent. Dziewczyna jest na granicy wytrzymałości psychicznej. odc. 2558 W przypływie szczerości Michał(...). Wolski prosi neurologa, doktora Makowskiego, by po zbadaniu Sławy zajął się również nim. Przypuszcza, że drętwienie ręki to objaw stwardnienia zanikowego bocznego. Kaja diagnozuje u swojej...

 • Weekend w serialach

  Piątek: "Pierwsza miłość" odc. 2033 Bartek z Norbertem odwiedzają Artura we Wrocławiu. Między braćmi dochodzi do... bójki! Krystian próbuje dowiedzieć się, kim jest dziewczyna, która(...) zaimponować Magdzie. Dziewczyna wyraźnie interesuje też Konrada. Małgosia organizuje spotkanie dla swoich przyjaciółek. Chce porozmawiać z nimi o swoich problemach i rozterkach. Orest, Wroński, Jóźwiak...

 • Weekend w serialach

  ...z niego wydostać. "Dziewczyna z indyjskim szmaragdem" odc.1/4 Nauczycielka Annie Krüger dowiaduje się, że jej ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Miał spędzać urlop w Hiszpanii, ale po raz(...) chóru z mieszkańców wsi jest zadaniem ponad ludzkie siły. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej wikary Maciej, który proponuje zmianę repertuaru na bardziej odpowiedni do temperamentów śpiewaczek...

 • "Zderzać różne postawy"

  Na początku października w Gdańsku odbędzie się już 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Twórcą tego najważniejszego przeglądu klipów w naszym kraju jest Yach Paszkiewicz, zarazem szef jury przyznającego nagrody. W rozmowie z Michałem Boroniem opowiedział on o ogólnych tendencjach, jakie pojawił się na tegorocznym festiwalu, faworytach do zwycięstwa, a ocenił także najpopularniejsze klipy prezentowane w serwisie teledyski portalu INTERIA.PL.

Wideo na temat: maciej makowski dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.