• Informacje na temat:

  maciej maleńczuk kontakt

Artykuły na temat: maciej maleńczuk kontakt
 • Dziewczyna Macieja Maleńczuka wyrzucona z zespołu Blade Loki po Pol’and’Rock Festival

  Aneta Adamek, partnerka Macieja Maleńczuka (56 l.), została wyrzucona z zespołu Blade Loki. Członkowie zespołu ze swojej decyzji tłumaczą się na oficjalnym fanpage'u grupy.

 • Maleńczuk uczy dzieci kłamać

  Nie taki diabeł straszny... Maciej Maleńczuk z czułością opowiada o byciu ojcem.

 • Maciej Maleńczuk (54 l.) swojej żonie Ewie zawdzięcza wiele. Nie zawsze jednak wyraża się o niej pochlebnie...

 • Maleńczuk na izbie wytrzeźwień!

  'Czego mnie ch... budzicie!!! Ja was skur... z pracy pozwalniam!!!" - taką wiązanką obrzucił kolejowych strażników nie kto inny, a Maciej Maleńczuk, lider grupy Homo Twist. W związku z tym kolejarze odstawili muzyka na dworcu w Gliwicach, skąd do izby wytrzeźwień zabrała go policja.

 • Maleńczuk: Brałem całe życie

  Maciej Maleńczuk (48 l.) po latach obcowania z narkotykami postanowił zapanować nad swoim nałogiem. Chce żyć na trzeźwo i bardziej świadomie. - Próbuję, ale strasznie ciężko jest - wyznaje.

 • "Szatan chodzi na laski"

  chrześcijańska to jeden z torów jego poszukiwań. Z okazji premiery albumu, Artur Wróblewski rozmawiał z Maciejem Maleńczukiem o religii, szatanie, cudach, antysemityzmie i nudzie, która potrafi być(...)Maciek Maleńczuk, wyznawca szatana i islamu, czołowy wróg nadwornych moralistów III (IV?) RP, śpiewa piosenki poświęcone Matce Boskiej? Tak, ale na swój sposób! Wydana we wrześniu 2006 roku płyta

 • "Na dobre i na złe" świętuje 15. urodziny!

  ...w epizodach serialu dającego otuchę pojawiają się takie gwiazdy, jak Teresa Lipowska, Edyta Górniak, Agnieszka Dygant, Przemysław Saleta, Maciej Maleńczuk, Tomasz Kot i Bohdan Łazuka, a fani są wierni(...) codziennymi kontaktami z służbą zdrowia. Dla lekarzy z serialu pacjent nie jest petentem ani kolejnym medycznym przypadkiem. To cierpiący człowiek, który ma swoje życie i dramaty. Nie wszystkich...

 • Telewizyjni idole w sidłach show-biznesu

  Kiedy utalentowany wokalista wygrywa muzyczny show, wydaje się, że drzwi kariery otworzyły się przed nim na oścież. Tymczasem to początek poważnych kłopotów, czego przykładem kariery Alicji Janosz, Krzysztofa Zalewskiego i Macieja Silskiego (z polskiego "Idola"), a także Adama Lamberta (amerykański "Idol") czy Joe McElderry'ego (brytyjski "X Factor").

 • W piekle uzależnienia

  Niedawna śmierć Philipa Seymoura Hoffmana na nowo przypomniała światu o tym, że narkotyki to wstydliwy problem show-biznesu. Mówi się o nim głośno tylko wtedy, gdy pojawią się kolejne ofiary śmiertelne.

 • Kryzysowy sylwester po polsku

  Zaciskanie pasa w związku z kryzysem coraz mocniej dotyka uroczyste świętowanie ostatniego dnia w roku. Sprawdź, gdzie i w jakim towarzystwie będą bawić się Polacy pod chmurką.