• Informacje na temat:

  maciej mazur z żoną

Artykuły na temat: maciej mazur z żoną
 • Maciej Orłoś: Czym dziś zajmuje się dziennikarz?

  Przez 25 lat był gospodarzem "Teleexpressu", dlatego odejście Macieja Orłosia (58 l.) z Telewizji Polskiej było dla wszystkich sporą sensacją. Dzisiaj prezenter dojrzał do autorskiego pomysłu. Chce założyć własny kanał w internecie. "Rewii" zdradza, kto niepodzielnie rządzi w jego domu i gdzie chce zamieszkać na emeryturze.

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

 • "Na dobre i na złe": Sekret majora

  Sylwię (Magdalena Turczeniewicz) odwiedzi w szpitalu znajomy ze szkoły, który obecnie jest majorem Wojska Polskiego - Ignacy Piontek (Maciej Wojdyła).

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Wszyscy przeciwko Marcie!

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną! Marta, choć czuje, że zasłużyła na to co ją spotyka, nie ma już siły tego znosić. A to właściwie początek jej dramatu. Konarska dowie się, że jej ojciec stoi po stronie Filipa i nie dopuści, aby jego wnuka wychowywał Janusz...

 • "Na Wspólnej": Wszyscy przeciwko niej

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną!

 • Dom nad rozlewiskiem

  ...rozwód. On jednak ociąga się ze złożeniem papierów i wyborem adwokata, a w końcu oświadcza, że jedzie na Mazury, żeby osobiście porozmawiać z żoną w sprawie polubownego rozstania i podziału majątku(...) z Konradem, który potwierdza jej zlecenia dotyczące remontu, ekipa potulnie milknie. Pani Róża, matka proboszcza, chce, żeby chór organisty Macieja dał w niedzielę pierwszy występ. Przerażony organista...

 • Co nowego w "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie... A to dopiero początek zwrotów akcji, które nas czekają.

 • "Na Wspólnej": Miłość wyleczy Martę z alkoholizmu?

  ...się związana z Waldkiem Obłozą, który gra mojego tatę. Z nim i jego żoną spotykam się także prywatnie. A czy klienci Twojej kancelarii kojarzą cię z serialem? - Większość z nich na pewno wie(...) Iwoną (Aleksandra Mikołajczyk). W kolejnych odcinkach urośnie on do rozmiarów wojny o synka Ksawerego (Maciej Poppe). Konarski zainspirowany przez Majewską uzna pewnego dnia, że moja bohaterka nie nadaje...

 • Dramat "Na Wspólnej"!

  Małżeństwo Marty (Joanna Jabłczyńska) i Filipa (Marcin Chochlew) zdaje się być już historią. Zdradzony Konarski żąda rozwodu i opieki nad synem. Marta błaga go o to, żeby nie mścił się na niej kosztem dziecka. To dopiero początek kłopotów bohaterów serialu "Na Wspólnej" .