• Informacje na temat:

  maciej miecznikowski tak to leciało

Artykuły na temat: maciej miecznikowski tak to leciało
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski został wokalistą popularnego zespołu!

  Miecznikowski - mieli okazję poznać się kilka lat temu na planie teleturnieju "Tak to leciało!", który Maciej prowadził, a w którym Kacper wraz z przyjaciółmi z serialu "M jak miłość" występował(...) głównym filarem był Maciej Miecznikowski - charyzmatyczny piosenkarz i showman mający na swym koncie m.in. współpracę z legendarnymi Pudelsami oraz z Piotrem Rubikiem. Kiedy Maciej zdecydował się...

 • Rekord "Tak to leciało!"

  W minioną niedzielę, 23 października, padł rekord oglądalności w tej edycji programu "Tak to leciało". Telewizyjne show obejrzało 2 miliony 800 tysięcy osób.

 • Nie chcą Płoszajskiego w TVP

  ..."Tak to leciało" to nowy program muzyczny telewizji publicznej, oparty na licencji amerykańskiego "Don't forget the lyrics". Uczestnicy odgadują brakujące słowa piosenek, walcząc o wygraną - nawet 250 tysięcy złotych. Program poprowadzi Maciej Miecznikowski (39 l.) lider zespołu Leszcze. Jak informuje "Super Express", o to stanowisko ubiegał się także Łukasz Płoszajski, ryzykując być może rolę...

 • Nowa edycja "Tak to leciało"

  Właśnie rusza kolejna edycja show "Tak to leciało!". By dostarczyć widzom jeszcze więcej emocji, twórcy programu przygotowali niespodzianki.

 • Maciej Miecznikowski szykuje solowy album poza Leszczami

  W marcu ukaże się pierwszy w pełni autorski solowy album Macieja Miecznikowskiego, prowadzącego program "Tak to leciało!", do niedawna wokalisty grupy Leszcze.

 • Startuje III edycja "Tak To Leciało!"

  Po dwóch sezonach w TVP2 programowi Tak to leciało!" udało się zdobyć sporą, bo ponad trzymilionową grupę fanów, czego dowodem drugie miejsce w tegorocznym Telekamer.

 • Najzgrabniejsze męskie nogi?

  - Świadomie wybrałem ten program, gdy zobaczyłem wersję amerykańską - mówi INTERIA.TV Maciej Miecznikowski z zespołu Leszcze, który od roku prowadzi w TVP2 program "Tak to leciało". W dniach 17-20 lutego w Krakowie trwały nagrania do kolejnej edycji teleturnieju.

 • "Bitwa na głosy": Wybór Miecznikowskiego

  W Gdyni zakończył się pierwszy casting do nowego programu TVP2 - "Bitwa na głosy". Swoich kandydatów do zespołu wokalnego wybrał Maciej Miecznikowski, lider grupy Leszcze.

 • "Bitwa na głosy": Pierwszy casting

  15 stycznia w Gdyni, odbył się pierwszy etap castingu do nowego show rozrywkowego TVP2 - "Bitwa na głosy", podczas którego Maciej Miecznikowski szukał talentów wokalnych do swojego zespołu.

 • "Bitwa na głosy": Siostra Candy Girl zaproszona

  Monika Hetmańska, młodsza siostra wokalistki Candy Girl, weźmie udział w drugim etapie castingu w Katowicach do programu TVP2 "Bitwa na głosy".

Wideo na temat: maciej miecznikowski tak to leciało
 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie

 • Kocham cię od tak dawna

  Juliette spędziła w więzieniu 15 lat. Po wielu latach życia w zamknięciu, niespecjalnie wyobraża sobie powrót do rzeczywistości. Jest samotna i przestraszona, a jednocześnie dumna i chłodna. Namiętnie pali papierosy. Skrywa w sobie tajemnicę, której nie zaakceptowali nawet najbliżsi. Juliette przez cały czas odsiadywania wyroku nie miała kontaktu z żadnym z członków swojej rodziny. Została wykluczona i wykreślona, zdana sama na siebie. Nauczyła się z tym żyć - nie potrzebuje nikogo i...

 • Jako w piekle, tak i na Ziemi

  Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.