• Informacje na temat:

  maciej musiał i małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska kibicuje związkowi Musiała!

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) poradziła Maciejowi Musiałowi (19 l.), by przestał ukrywać swoje uczucie do Agnieszki Więdłochy (28 l.).

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Małgorzata Kożuchowska: Będzie jeszcze więcej aktorki w TVP!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) nigdy nie kryła się ze swoim "chrześcijańskim" światopoglądem i nadrzędną rolą Boga w życiu. Nowa władza narodowej TVP postanowiła to docenić...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Małgorzata Kożuchowska zapowiada zmiany w "Rodzince.pl"!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) urzekła widzów swoją rolą w serialu „Rodzinka.pl”. Myślała, że nowy sezon zaskoczy fanów, ale okazało się, że w prasie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące losów rodziny Boskich. „Trochę byłam zła” – stwierdziła aktorka.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał kończy dziś 20 lat!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", przestaje dziś być... nastolatkiem. Mający na swym koncie prawie 30 ról aktor świętuje 11 lutego swe 20. urodziny!

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska poprowadzi koncert kolęd w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", już 15 grudnia wróci na plan uwielbianego przez widzów serialu Dwójki. Kilka dni wcześniej - w poniedziałek 8 grudnia - aktorka po raz pierwszy po urodzeniu synka pokaże się publicznie. Wystąpi w... Pałacu Prezydenckim!

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

Zdjęcia na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska
Dyskusje na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska