• Informacje na temat:

  maciej musiał i natalia

Artykuły na temat: maciej musiał i natalia
 • Maciej Musiał i Natalia Uliasz są razem? Nadal uparcie o tym milczą...

  Maciej Musiał (23 l.) unika mówienia o swoim życiu prywatnym, choć budzi ono zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Od jakiegoś czasu plotkuje się o jego nowym związku. Rzekomo aktor związał się z nieco starszą od siebie Natalią Uliasz (27 l.). Mijają tygodnie, a zainteresowani nie komentują tych rewelacji...

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • Maciej Musiał znów singlem. Znajomy zdradza powody jego rozstania z modelką

  Maciej Musiał (24 l.) i Natalia Uliasz (28 l.) nie są już parą - taka wieść obiegła media jakiś czas temu. Teraz na jaw wychodzą kulisy rozstania aktora i modelki. Okazuje się, że przeszkód do stworzenia trwałego związku było kilka.

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • ​"Ojciec Mateusz": Maciej Musiał wraca do serialu i znów zagra Michała Wielickiego?

  Rola Michała Wielickiego w "Ojcu Mateuszu" była jednym z pierwszych serialowych wcieleń Macieja Musiała. Aktor zrezygnował z niej, gdy dostał propozycję zagrania Tomka Boskiego w uwielbianej przez widzów TVP2 "rodzince.pl". Czy po ośmioletniej przerwie znów pojawi się w Sandomierzu jako wnuk Lucyny (Aleksandra Górska)?

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Natalie Portman, Jeff Goldblum, Maciej Musiał: Uśmierceni przez media

  ...ze swoimi fanami o piłce nożnej. Agent Crowe’a zdemontował nieprawdziwe informacje. Później aktor zamieścił w mediach społecznościowych poniższy wpis: Maciej Musiał Maciej Musiał...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Dziewczyna Maćka Musiała zdjęła stanik! Ale gorąca sesja!

  Maciej Musiał (23 l.) znalazł szczęście u boku prawdziwej piękności...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

Zdjęcia na temat: maciej musiał i natalia
Wideo na temat: maciej musiał i natalia
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Mój biegun

  "Mój biegun" to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach - ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę...

Dyskusje na temat: maciej musiał i natalia
 • Re: "Barwy szczęścia": Oszukana Natalia wyląduje w szpitalu!

  Nie wiadomo jakie się to dziecko urodzi po badaniach prawda wyjdzie na jaw i okaże się kto jest biologicznym ojcem dziecka Natalii.A jeśli Natalia będzie mieć dziecko z innym facetem a nie z Wilkiem to Maciej będzie musiał zrezygnować ze swojej zemsty na Natalii i usunąć się z jej życia a jeżeli dziecko które urodzi Zwoleńska będzie należało do Wilka to Wilk z pewnością uknuje perfidny plan

 • Re: Maciej Musiał...

  Czy wogule w 2013r przyjedzie Rodzinka.pl do :Elbląga Jastrzębia Zdroju,Gdańska i do Gdyni?

 • Re: Tomek Boski (Maciej Musiał)

  Hej oon jest fajny ma zajebiste teksty np: -Czemu włożyłeś puste opakowanie do lodówki(pyta się Natalia) -Śmietnik jest pełen(odpowiada Tomek) ;-) xD

 • Re: Tomek Boski (Maciej Musiał)

  Hej oon jest fajny ma zajebiste teksty np: -Czemu włożyłeś puste opakowanie do lodówki(pyta się Natalia) -Śmietnik jest pełen(odpowiada Tomek) ;-) xD To jest scenariusz a nie jego teksty... Chłopak jak każdy inny, tylko jeden z przystojniejszych :)

 • Re: "M jak miłość": Seniorki łapią złodzieja!

  Nowa M jak miłość Sandra Olszewska (Magda Zięba) Natalia Olszewska (Iga Milik) Paweł Olszewski (Maciej Musiał)