• Informacje na temat:

  maciej musiał informacje o nim

Artykuły na temat: maciej musiał informacje o nim
 • Maciej Musiał wyjawił prawdę o seksie. Wybuchła afera!

  Maciej Musiał (24 l.) zaskoczył widzów swoim wyznaniem. Podczas wywiadu z Magdą Mołek (43 l.) został zapytany o seks przed ślubem. Jego odpowiedź zdziwiła samą prowadzącą!

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • Maciej Musiał rozstał się z dziewczyną, ale już znalazł pocieszenie!?

  Jeszcze niedawno Maciej Musiał (24 l.) widywany był z Olgą Buławką. Parze wróżono wielką miłość, ale niestety ich drogi się już rozeszły. Podobno aktor szybko się pocieszył i znalazł sobie nowy obiekt westchnień! Nie zgadniecie kto to!

 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "rodzinki.pl" będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska. Wątek już jest szeroko komentowany w sieci i wzbudza kontrowersje.

 • "DNA": Maciej Musiał w nowym zagranicznym serialu kryminalnym

  Aktor tłumaczy, że serial "DNA" ma wciągającą fabułę o zabarwieniu kryminalnym. Wraz z Zofią Wichłacz grają parę, która będzie musiała się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Bohaterów niejednokrotnie zaskoczą nieoczekiwane zwroty akcji. Produkcja prawdopodobnie trafi także do polskiej telewizji.

 • Maciej Dowbor: Koroniewska odradzała mu udział w "Celebrity Splash!"

  Od kilku lat trenuje triathlon, jest bardzo wysportowany. Maciej Dowbor wydawał się głównym faworytem do zwycięstwa w show "Celebrity Splash". Jego żona Joanna Koroniewska odradzała mu udział w programie. Wewnętrzny głos ostrzegał ją, że może stać się coś złego. Niestety, jego ambicja wzięła górę...

 • Natalie Portman, Jeff Goldblum, Maciej Musiał: Uśmierceni przez media

  ...ze swoimi fanami o piłce nożnej. Agent Crowe’a zdemontował nieprawdziwe informacje. Później aktor zamieścił w mediach społecznościowych poniższy wpis: Maciej Musiał Maciej Musiał(...) fakeawish.com (na stronie znajdują się szablony, w których wystarczy zmienić nazwisko jakiejś osoby i opublikować o niej materiał). "O mojej śmierci mówiono na całym świecie przez kilka godzin zanim mogłem...

 • Radosław Liszewski: Przełamałem własne słabości

  Radosław Liszewski, który jutro weźmie udział w półfinale programu "Celebrity Splash", przyznaje, że nigdy w życiu nie skakał ze skoczni do wody, więc musiał ciężko pracować na swój sukces. Lider zespołu Weekend dementuje także informacje o tym, że udział w programie wiąże się z ryzykiem narażenia życia i zdrowia. On sam boi się jedynie momentu uderzenia o taflę wody.

 • Informacja portalu, że Maciej Musiał nie żyje, zmroziła jego fanów!

  W internecie polskie gwiazdy coraz częściej padają ofiarą obrzydliwych prowokacji. Ostatnio spotkało to Maćka Musiała (21 l.). Na szczęście aktor podszedł do tego ze spokojem...

 • "The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.