• Informacje na temat:

  maciej musiał o bogu

Artykuły na temat: maciej musiał o bogu
 • Maciej Musiał w końcu wybaczył tacie! To wiele go kosztowało!

  Maciej Musiał (23 l.) boleśnie przeżył rozwód rodziców. Długo miał żal do taty, że zostawił rodzinę. Teraz stara się nauczyć żyć na nowo ze swoim ojcem.

 • Wciąż ten sam Cezary Pazura

  Po kilku latach wraca do telewizji. I zaczyna od sprawdzonej ekipy i sprawdzonego formatu. Gra główną rolę w sitcomie "Przypadki Cezarego P." w reżyserii Macieja Ślesickiego.

 • Maciej Musiał zniknął z mediów. Milczenie przerywa jego mama!

  Maciej Musiał (22 l.) od kilku miesięcy jest studentem krakowskiej PWST. Aktor rozsmakował się w imprezowaniu i studenckim stylu życia. Tymczasem jego mama w magazynie "Dobry Tydzień" ogłasza, że... zawierzyła syna Maryi i namawia go na wyjazd do Medjugorje.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Maciek Musiał przyjaźni się z zakonnikiem!

  ...19-letni Maciek Musiał jest idolem nastolatek i gwiazdą show-biznesu. Ale też jest człowiekiem głęboko wierzącym. Przyjaźni się z 85-letnim ojcem Leonem, benedyktynem z klasztoru w Tyńcu.

 • Wieczorkowski w komedii "Dżej Dżej"

  W ostatnich latach Jana Wieczorkowskiego oglądaliśmy przede wszystkim w rolach serialowych. Teraz aktor wraca na duży ekran w komedii "Dżej Dżej", wcielając się w nieustępliwego policjanta. "Musiałem walczyć o tę rolę" - przyznaje.

 • Paulina i Maciej Kurzajewscy: Prezent na rocznicę ślubu

  Jakiś czas temu zamiast Macieja Orłosia pojawił się w roli gospodarza w programie "Wielki Test TVP". Z właściwym sobie luzem i humorem Maciej Kurzajewski (43) odpytywał gwiazdy z wiedzy o zdrowiu(...) wpadce wrócił do prowadzenia w TVP audycji sportowych, to jednak widzom bardzo brakowało go w programach rozrywkowych. Maciej pożegnał się z programem "Świat się kręci" po tym, jak zareklamował na...

 • Komediowy western twórcy "Teda"

  Kowboje, szalone strzelaniny i atmosfera Dzikiego Zachodu - to wszystko zobaczymy w komedii Setha MacFarlane'a "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie"! Jej bohater Albert będzie musiał stanąć do pojedynku z brudnym i złym Clinchem Leatherwoodem.

 • Anna Wyszkoni: Anioł nade mną czuwał

  Przeżyła ostatnio bardzo trudne chwile. Siłę do walki z chorobą dawali jej najbliżsi. Ale przede wszystkim oparcie miała w Bogu.

 • Tym razem zaśpiewa

  Znany przede wszystkim z roli Ryśka w "Klanie" Piotr Cyrwus wystąpi w programie "Dzięki Bogu już weekend".