• Informacje na temat:

  maciej musiał pokaz

Artykuły na temat: maciej musiał pokaz
 • Pojechał na pokaz mody do... Katowic

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", stara się być za pan brat z najnowszymi trendami w... modzie. 18-letni aktor, który swoją twarzą firmuje jedną z nowych odzieżowym marek, wybrał się ostatnio aż do Katowic, by osobiście sprawdzić, co w modzie piszczy!

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Czy to ona skradła serce Maćka Musiała?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", bawił się w środowy wieczór na pokazie nowej kolekcji Rage Age. 18-letniemu aktorowi towarzyszyła tajemnicza brunetka. Czy idol polskich nastolatek znalazł swoją drugą połówkę?

 • Cannes 2015: Francja prezentuje się od złej strony

  Kolejne dni festiwalu w Cannes zostały zdominowane przez francuskie produkcje. Nie ma co się czarować - znalazły się one w konkursie głównym tylko dlatego, że powstały w kraju, który organizuje festiwal. Póki co, Francja nie ma czym się pochwalić.

 • Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła

  W obecności mnóstwa znanych z seriali gwiazd Łukasz Jemioł, jeden z najlepszych polskich projektantów, zaprezentował w czwartek swoją nową kolekcję. Pokaz obejrzały m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Maja Bohosiewicz, czyli Anita Ziółkowska z "Julii", i Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu".

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Aneta Kręglicka: jemu oddała całe serce! To miłość jak z filmu!

  Aneta Kręglicka (53 l.) od 20 lat jest żoną reżysera Macieja Żaka (55 l.), którego kocha do szaleństwa. Jednak w jej życiu pojawił się inny mężczyzna, który całkowicie zawrócił jej w głowie. To właśnie syn Aleksander odmienił wszystko, kiedy przyszedł na świat.

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • "rodzinka.pl": Magda pójdzie do ślubu w sukni... Natalii!

  Ślub Magdy (Olga Kalicka) i Tomka (Maciej Musiał) zbliżać się będzie coraz większymi krokami. Maria (Agata Kulesza) zdziwi się, gdy przyszła panna młoda powie jej, że nie wybrała jeszcze sukienki. Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) zasugeruje Magdzie, by poszła do ołtarza w sukni... Natalii (Małgorzata Kożuchowska)!

 • Spotkanie z gwiazdami "Tylko mnie kochaj"

  W środę, 18 stycznia, w EMPiK-u przy Nowym Świecie w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" . Na publiczność będą czekać Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska, Agnieszka Dygant, Marcin Bosak i reżyser Ryszard Zatorski.

Zdjęcia na temat: maciej musiał pokaz
Dyskusje na temat: maciej musiał pokaz
 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  Podziwiam tego młodego człowieka za jego rozwagę i odpowiedzialność. Prawdziwa miłość przytrafia się rzadko, bo ona nie jest ani na pokaz, jak nagminnie widać u celebrytów, ani nie polega na chwlowym zauroczeniu. Dobrze, że nie działa pochopnie, nie wiąże się z dziewczyną bez dostatecznego przekonania, że to ta jedyna... W biografii wielu aktorów widać taką prawdłowość - szybki ożenek z niedawno