• Informacje na temat:

  maciej musiał róża

Artykuły na temat: maciej musiał róża
 • Róża

  Serial kryminalno _ obyczajowy, 46 min, Polska 2008 Reżyseria: Maciej Dejczer Scenariusz: Jolanta Hartwig _ Sosnowska Zdjęcia: Jarosław Żamojda Muzyka:...

 • Kulesza wśród gangsterów

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji CANAL+. W ośmioodcinkowym serialu sensacyjnym "Krew z krwi", który reżyseruje Xawery Żuławski, główną rolę gra Agata Kulesza ("Róża", "Sala samobójców").

 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", odebrał w poniedziałkowy wieczór swoją pierwszą w życiu nagrodę. Uhonorowany został Różą Gali 2013 jako najlepszy... debiutant roku!

 • Orły: Szczęśliwa siódemka Smarzowskiego

  Tak zdecydowany triumf "Róży" podczas 14. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orłów zaskoczył chyba nawet samego Wojtka Smarzowskiego. Podobnie jak Agnieszkę Holland, która z pewnością nie przypuszczała, że spotka ją tym razem aż tak druzgocąca klęska.

 • "Kruk. Szepty słychać po zmroku": Serialowy thriller zadebiutuje 18 marca

  Nowy serial produkcji Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku", za którego produkcję odpowiedzialni są Maciej Pieprzyca ("Jestem mordercą") i Jakub Korolczuk ("Życie po życiu") trafi na antenę 18 marca 2018 roku.

 • "Obława": Wojenny western po polsku

  - Tu każdy jest na tropie każdego, siatka wzajemnych [międzyludzkich] powikłań jest mięsem tej historii - tłumaczy Marcin Krzyształowicz, reżyser wojennego thrillera "Obława", który jesienią 2012 powinien trafić do polskich kin.

 • „Kruk. Szepty słychać po zmroku”: Serialowy thriller wiosną w Canal+

  Nowy serial produkcji Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku" zabierze widzów na Podlasie, gdzie nie tylko natura jest surowa, ostra i nieprzewidywalna. Za produkcję odpowiedzialni są najlepsi polscy twórcy i producenci m.in.: Maciej Pieprzyca ("Jestem mordercą"), Jakub Korolczuk ("Życie po życiu") oraz studio Opus TV. Serialowy thriller zadebiutuje wiosną 2018r.

 • "Krew z krwi": Kobieta pośród gangsterów

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji CANAL+. W ośmioodcinkowym serialu sensacyjnym "Krew z krwi", który reżyseruje Xawery Żuławski, główną rolę gra Agata Kulesza ("Róża", "Sala samobójców").

 • Gwiazdy na premierze "Róży"

  Gwiazdy serialu "Ja to mam szczęście!" - Kinga Preis i Jacek Braciak, czyli Joanna i Jerzy, pojawili się we wtorek na premierowym pokazie filmu "Róża", w którym zagrali jedne z głównych ról.

 • Małgorzata Braunek przegrała walkę z rakiem... Wspomnienie serialowej Basi

  ...postanowiła ponownie zadebiutować przed kamerą. Doszła do wniosku, że może już wykonywać zawód aktorki z pewnym dystansem, którego tak bardzo brakowało jej przed laty. Kiedyś musiała grać, bo nie(...) Teatru Telewizji zrealizował Łukasz Wylężałek. Wystąpiła też w jednym z odcinków popularnego sitcomu "Posterunek 13" Macieja Ślesickiego. - Przez całe życie marzyłam, żeby rozśmieszać. Właściwie...