• Informacje na temat:

  maciej musiał sesja

Artykuły na temat: maciej musiał sesja
 • Maciek Musiał zachwycony Trybsonem! Zostali przyjaciółmi

  Maciej Musiał zaprzyjaźnił się z Trybsonem, uczestnikiem programu "Ekipa z Warszawy". Znajomi są zdumieni, mama przerażona.

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • "rodzinka.pl": Pogodzi sesję z planem zdjęciowym?

  W grudniu Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl" wraca na plan serialu. Czy uda mu się pogodzić studia i sesję egzaminacyjną ze zdjęciami?

 • 20 lat temu zmarł Ryszard Riedel: "W życiu piękne są tylko chwile"

  Jeden z najpopularniejszych bluesowych wokalistów w Polsce, lider zespołu Dżem Ryszard Riedel zmarł 20 lat temu, 30 lipca 1994 roku. Do najpopularniejszych piosenek, śpiewanych przez Riedla należą m.in. "Wehikuł czasu", "Whisky" i "List do M.".

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał będzie uczył aktorstwa w... Hiszpanii!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", który właśnie przygotowuje się do matury, nie może się doczekać lata. Wie już, jak i gdzie spędzi wakacje... Będzie prowadził warsztaty aktorskie na obozach młodzieżowych w Hiszpanii i Bułgarii!

 • Musiał jedzie po Grodzkiej: Irytuje mnie

  Znany z "rodzinki.pl" Maciej Musiał był gościem w programie "20 m2 Łukasza". 18-letni gwiazdor wyznał m.in., że nie wyklucza rozbieranej sesji zdjęciowej i bardziej się kontroluje, odkąd zdobył rozpoznawalność. Do tego jest singlem. Poproszony o swoją opinię na temat poseł Anny Grodzkiej, stwierdził: "Posła, znaczy poseł Grodzkiej? Irytuje mnie fakt, że tym krajem rządzi i zasiada w Sejmie...

 • Kinga Duda i ciąg dalszy jej lansu w stolicy! Spotkała się z fanem... "cycuszków"!

  Wygląda na to, że Kinga Duda (20 l.) coraz lepiej radzi sobie w stolicy. Córka prezydenta spotkała się ostatnio z Maciejem Musiałem (21 l.), co wzbudziło zainteresowanie tabloidów. Teraz postanowiła nawiązać znajomość ze środowiskiem blogerów. Co planuje córka Andrzeja Dudy?

 • "rodzinka.pl": Męskie rozmowy o... seksie

  O tym, że Tomek (Maciej Musiał) i Kuba (Adam Zdrójkowski) już dawno przestali być małymi chłopcami kurczowo trzymającymi się spódnicy mamy, Ludwik Boski (Tomasz Karolak) przekonuje się niemal na każdym kroku. To nie Natalia (Małgorzata Kożuchowska) jest przecież od pewnego czasu najważniejszą kobietą w życiu jego synów!

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka wróci do „rodzinki.pl”?

  Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl”, dwa lata temu została studentką Akademii Teatralnej i musiała zrezygnować z udziału w serialach oraz z występów na scenie. Dopiero teraz dostała od rektora uczelni pozwolenie na powrót do pracy...

 • Aneta Kręglicka: jemu oddała całe serce! To miłość jak z filmu!

  Aneta Kręglicka (53 l.) od 20 lat jest żoną reżysera Macieja Żaka (55 l.), którego kocha do szaleństwa. Jednak w jej życiu pojawił się inny mężczyzna, który całkowicie zawrócił jej w głowie. To właśnie syn Aleksander odmienił wszystko, kiedy przyszedł na świat.

Dyskusje na temat: maciej musiał sesja
 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał jest już studentem! Jaki kierunek wybrał?

  kandydatów /zakładając, że 50% to chłopaki/ 2250 potencjalnych konkurentów Macieja Musiała /syna swojego tatusia/. To po co będzie się męczył. Jak nie będzie głupi to jeszcze kilka lat pogra i może(...)Bardzo racjonalne podejście. W październiku dostanie spis lektur, później na uczelni pojawi się na sesji, parę pytań /pewnie z trzy przedmioty/ i sesja zaliczona. Taka filozofia to nie filozofia jak