• Informacje na temat:

  maciej musiał skandal

Artykuły na temat: maciej musiał skandal
 • Maciej Maleńczuk okłamywał córki

  Maciej Maleńczuk (54 l.) wzbudza wiele kontrowersji. Na szczęście ma wyrozumiałe córki, które mu wiele wybaczają. Mimo to artysta je okłamuje.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Ojciec Mateusz oskarżony!

  Do tej pory jednych demaskował, a innych wybawiał z opresji. Teraz ojciec Mateusz zetknie się ze sprawą, z jaką nie miał do czynienia. Będzie musiał bronić sam siebie. Wkrótce premiera nowej serii.

 • Do sieci trafił akt urodzenia córki Iwony Węgrowskiej! Znalazł się tam zaskakujący zapis!

  Iwona Węgrowska (33 l.) pół roku temu urodziła córkę Lilianę. Oficjalnie ojcem dziecka jest jej aktualny partner Maciej. Jeden z portali plotkarskich twierdzi jednak coś innego. Na dowód zamieścił rzekomy akt urodzenia dziewczynki. Gwiazda natychmiast wydała oświadczenie w tej sprawie!

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...na łamach dwutygodnika "Show" swoje komunijne zdjęcie. O dziwo, po kocie ani śladu... Zdający w tym roku egzamin dojrzałości Maciej Musiał pochwalił się na Instagramie zdjęciem z sali(...) telekomunikacyjnych pod karą przerwania i unieważnienia egzaminu. Polski Bieber musiał więc gęsto się tłumaczyć. Ale wybrnął... "Do dyrektora zadzwoniła dyrektorka komisji z prośbą o wyjaśnienie. Ale na...

 • Iwona Węgrowska przerywa milczenie! "Nie poddam się bez walki"

  Gdy po rozwodzie z Krzysztofem Madeyskim piosenkarka urodziła córeczkę Lilię, musiała zgodnie z polskim prawem zarejestrować dziecko w urzędzie stanu cywilnego. Zabrakło 10 dni, by dziewczynka mogła nosić nazwisko biologicznego ojca i obecnego partnera wokalistki, prawnika Macieja Marcjanika. Zrozpaczona wokalistka zdradziła „Na żywo”, co zamierza teraz zrobić. Siedem miesięcy milczałaś na temat...

 • Wiosenne nowości 2011!

  ...rodzicami trzech chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Nadal jednak marzą o córeczce! Boscy mieszkają w domu pod Warszawą. Ludwik jest wziętym(...) u Pshemko? Świat Forresterów - Kolejny skandal w "Modzie na sukces". Thomas, syn Taylor, próbuje uwieść Brooke. Co na to Ridge? Nowy cykl na "fan tv": Poznaj gwiazdy popularnych "Pamiętników wampirów".

 • "Ojciec Mateusz": Ksiądz gwałcicielem?

  Do tej pory jednych demaskował, a innych wybawiał z opresji. Teraz ojciec Mateusz zetknie się ze sprawą, z jaką nie miał do czynienia. Będzie musiał bronić sam siebie. Wkrótce premiera nowej serii produkcji.

Wideo na temat: maciej musiał skandal
 • Krystyna Janda przegrała! Głosem II linii metra zostanie Maciej Gudowski!

  . Przypomnijmy, że showman nabrał ją, iż konkurs zostaje odwołany, bo władze chcą, aby stacje metra czytał Tomasz Stockinger. Janda o mało nie przypłaciła tego zawałem! "To absolutny skandal! Jestem oburzona" - grzmiała Krystyna. Organizatorzy konkursu nie mają niestety dobrych wieści dla aktorki. Okazuje się bowiem, że to nie ona zostanie głosem II linii metra! Palmę pierwszeństwa musiała oddać

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Mój biegun

  "Mój biegun" to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach - ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę...

Dyskusje na temat: maciej musiał skandal