• Informacje na temat:

  maciej musiał śpiewa piosenkę

Artykuły na temat: maciej musiał śpiewa piosenkę
 • Gwiazdy wspierają akcję "Stop bosym stopom"

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy", Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", Filip Bobek, czyli Marek Dobrzański z "BrzydUli" i Leszek Lichota, czyli Marek Dębski z "Prawa Agaty" to tylko czterech z grona dwunastu znanych i lubianych Polaków, których niezwykłe zdjęcia zdobią karty tegorocznej edycji kalendarza "Dżentelmeni".

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • "Młodzi lekarze": Nowy serial dokumentalny Jedynki

  ...wyreżyserowały: Joanna Frydrych i Alina Mrowińska. Piosenkę przewodnią serialu "Młodzi lekarze" śpiewa jedna z bohaterek, Jadźka Kłapa-Zarecka, która napisała do niej słowa, a jej mąż, Paweł Bzim Zarecki muzykę(...) głosów w Polsce. W pierwszym odcinku "Młodych lekarzy" doktor Maciej Tyczyński będzie dyżurował na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym MSW w Warszawie, gdzie będzie musiał m.in. zszyć ranę na głowie...

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Anna Dereszowska pogodziła się z byłym facetem. Mediował obecny partner

  Dawno nie była tak zapracowana. Przygotowania do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pochłaniają dużo więcej czasu niż mogła przypuszczać. Choć śpiewa znakomicie i w lot zapamiętuje teksty piosenek(...) wyzwaniom, większość domowych obowiązków musiał przejąć jej partner - Daniel Duniak (32 l.). - Gdy Ania pracuje, to on zajmuje się ich dwuletnim synkiem Maksymilianem oraz dziewięcioletnią córką ukochanej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Narzeczony Kwaśniewskiej jest "księciem kefirów"!

  ...wtedy zaledwie 12 lat. Swoją przygodę z muzyką traktował poważnie. Uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Zamościu w klasie fortepianu. W tej szkole musiał czuć się komfortowo(...) na czwórkę", dodaje. Swacha przypomina też sobie jeden z pierwszych występów w życiu Kuby. To było, zanim chłopiec trafił do szkoły muzycznej. "Pamiętam dobrze, kiedy Kuba, może pięcioletni, zaśpiewał...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • "Kumba": Loyiso śpiewa "The Real Me"

  W sieci pojawił się teledysk do utworu "The Real Me", piosenki promującej "Kumbę" - nową animację twórców "Zambezii" i nagrodzonego dwoma Oscarami "Króla Lwa".

 • 20 lat temu zmarł Ryszard Riedel: "W życiu piękne są tylko chwile"

  Jeden z najpopularniejszych bluesowych wokalistów w Polsce, lider zespołu Dżem Ryszard Riedel zmarł 20 lat temu, 30 lipca 1994 roku. Do najpopularniejszych piosenek, śpiewanych przez Riedla należą m.in. "Wehikuł czasu", "Whisky" i "List do M.".

Wideo na temat: maciej musiał śpiewa piosenkę
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...