• Informacje na temat:

  maciej musiał szkoła

Artykuły na temat: maciej musiał szkoła
 • Maciej Musiał przeprowadzi się do Krakowa? Namówiła go Kinga Duda?

  ...się i tu, i tu. Początkujący aktor stanął więc przed nie lada dylematem: zostać w stolicy, gdzie ma mieszkanie i rodziców, czy wyjechać do Krakowa? Krakowska szkoła cieszy się ogromną renomą(...) przeprowadzkę do Warszawy. Maciej poznał ją wtedy ze swoimi znajomymi. Razem gościli też w Pałacu Prezydenckim.  Młoda krakowianka zapewne nadal rozważa przeprowadzkę do stolicy. Byłaby bliżej rodziców...

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • Maciej Musiał doceniony przez amerykański magazyn "Forbes"

  Maciej Musiał (24 l.) znalazł się na liście najbardziej obiecujących ludzi rozrywki poniżej trzydziestki według amerykańskiego magazynu "Forbes".

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.

 • Maciej Musiał znika całkowicie z show-biznesu?!

  Maciej Musiał (21 l.) faktycznie postanowił skupić się wyłącznie na swojej edukacji...

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Maciej Musiał: Wszędzie go pełno

  Pomimo młodego wieku, prawdziwy z Ciebie człowiek renesansu. Skąd właściwie czerpiesz tyle energii? - Codzienne obowiązki, których mam dość sporo: szkoła, plan zdjęciowy oraz inne aktywności(...) wiecznie zabiegany Maciek Musiał odpocznie w święta? I co z postanowieniami na Nowy Rok? - Liczę na to, że uda mi się odpocząć i poświęcić trochę czasu rodzinie. Co do postanowień noworocznych, to...

 • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

  Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał stoi u progu międzynarodowej kariery!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", pochwalił się w mediach społecznościowych, że zagra w amerykańskim serialu o przygodach Wiedźmina. - Jaram się! - napisał i zdradził, że u boku Henry'ego Cavilla, czyli Geralta z Rivii, pojawi się jako Sir Lazlo.

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

Dyskusje na temat: maciej musiał szkoła