• Informacje na temat:

  maciej musiał z partnerką

Artykuły na temat: maciej musiał z partnerką
 • Maciej Musiał rozstał się z Więdłochą?!

  Tygodnik "Na Żywo" donosi, że 20-letniemu Maćkowi Musiałowi już odwidziało się romansowanie z dojrzałą partnerką!

 • Maciej Rock i "Tata sam w domu"

  1 września Czwórka rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego "Tata sam w domu", którego gospodarzem będzie Maciek Rock. W programie ojcowie mierzą się z zadaniami, z jakimi na co dzień bez mrugnięcia okiem radzą sobie ich żony.

 • Maciej Zakościelny martwi się, czy sobie poradzi! To go przeraża!

  Maciej Zakościelny (37 l.) 29 czerwca 2016 roku został pierwszy raz tatą. Teraz aktora czeka spore wyzwanie, bo za chwile na świecie pojawi się drugie dziecko i to wywołuje u niego spory stres!

 • Maciej Rock: Czas na zmianę

  Prowadzenie domu. Zakupy, gotowanie, sprzątanie. Opieka nad dziećmi i zmaganie się z ich problemami - to betka? Nic bardziej mylnego! Teraz panowie zobaczą, jak ciężka jest to praca.

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny nie chce się zatracić w... ojcostwie

  Maciej Zakościelny, którego po wakacjach oglądać będziemy jako chirurga Michała Wolskiego w nowym serialu TVN "Diagnoza", twierdzi, że w dniu, kiedy został tatą, jego życie bardzo się zmieniło. - Ojcostwo jest tak samo piękne, jak i pełne wyrzeczeń - mówi.

 • Moc gwiazd wiosną w TVP2

  Tomasz Karolak i Izabela Kuna, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki oraz Wojciech Mecwaldowski - te gwiazdy będą oglądać wiosną widzowie TVP2. Rusza nowa ramówka stacji, a w niej sporo niespodzianek.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: koszmar powrócił? Tygodnik publikuje zaskakujące doniesienia

  ...kobiet.  Koroniewska jest wrażliwa na tym punkcie. I ma do tego prawo, biorąc pod uwagę, co przeszła. Zbliżało się Boże Narodzenie, kiedy 6 lat temu Maciej wyprowadził się z domu. Joanna musiała wytłumaczyć trzyletniej córeczce Janince, dlaczego święta spędzą bez taty. Dziewczynka nie usłyszała rzecz jasna prawdy. A była taka, że Maciej pół roku ukrywał przed partnerką swój romans z prawniczką...

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Deląg musiał przełożyć ślub

  ...- w grę wchodzą tylko polscy krawcy: Maciej Zień, Gosia Baczyńska lub Viola Piekut. "Emma jest bardzo wymagająca" - dodaje. Wiele osób nagła decyzja o ślubie po latach znajomości zaskoczyła. Inni...

 • Czy to ona skradła serce Maćka Musiała?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", bawił się w środowy wieczór na pokazie nowej kolekcji Rage Age. 18-letniemu aktorowi towarzyszyła tajemnicza brunetka. Czy idol polskich nastolatek znalazł swoją drugą połówkę?