• Informacje na temat:

  maciej musiał zdjęcia 2012

Artykuły na temat: maciej musiał zdjęcia 2012
 • Musiał: Nie pchałem się na idola

  Znany z serialu "Rodzinka.pl" Maciej Musiał opowiada "SHOW" o tym, jak radzi sobie z popularnością. "To jest męczące. Muszę się ciągle kontrolować. Nie mogę 'zaszaleć' jak ludzie w moim wieku" - mówi.

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: koszmar powrócił? Tygodnik publikuje zaskakujące doniesienia

  ...kobiet.  Koroniewska jest wrażliwa na tym punkcie. I ma do tego prawo, biorąc pod uwagę, co przeszła. Zbliżało się Boże Narodzenie, kiedy 6 lat temu Maciej wyprowadził się z domu. Joanna musiała(...)Tylko ona wie, ile trudu kosztuje odbudowanie zaufania w związku. To ciężka praca, która trwa latami. Joannie Koroniewskiej się to udało. Aktorka wybaczyła Maciejowi Dowborowi (38 l.), że kiedyś...

 • Film historyczny? Nie, thriller wojenny!

  W Małopolsce dobiegają końca zdjęcia do "Obławy". W czwartek, 12 stycznia, ekipa filmowa kręciła sceny w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Luborzycy. "Nie robimy filmu historycznego, robimy thriller wojenny" - zapowiada reżyser i scenarzysta Marcin Krzyształowicz.

 • O nich będzie głośno!

  Z uśmiechem zerkamy w przyszłość. W 2012 roku będziemy mieli okazję zobaczyć dobrze znane nam gwiazdy, za którymi zdążyliśmy się stęsknić. Sprawdźcie, gdzie się pojawią.

 • "Sierpniowe niebo": Film o powstaniu warszawskim

  Nakręcone w 1944 r. podczas powstania warszawskiego zdjęcia, nigdy wcześniej niepokazywane szerszej publiczności, zobaczyć można w filmie "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", który trafi do kin 13 września. Reżyserem jest pochodzący z rodziny powstańców Irek Dobrowolski.

 • Serial: Polak w galerii handlowej

  Rozpoczęły się zdjęcia do telenoweli "Galeria", opowiadającej o Polakach spędzających wolny czas w galeriach handlowych. Nad produkcją czuwa Ryszard Zatorski, znany z takich przebojów, jak "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Kryminalni".

 • "Kanał": W ciemności

  W piątek, 20 kwietnia 2012, mija 55 lat od premiery "Kanału" Andrzeja Wajdy. To pierwszy polski film, który został dostrzeżony na świecie (Srebrna Palma w Cannes).

 • Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Elżbiety Bosak (Danuta Stenka) i uspokajający głos doktora Krzysztofa Florczyka (Piotr Polk) oczarowały nas 3 września 2012 roku. Na początku gościliśmy ich pod naszymi dachami w poniedziałki o 21.30, od trzeciego sezonu - już w niedziele (o 20.00, potem o 21.00). Co ciekawe, uczestniczący w wielkiej medycznej przygodzie aktorzy do niedawna byli przekonani, że... 20 listopada ruszą zdjęcia do...

 • "Krew z krwi" - Kulesza gangsterem

  Canal+ szykuje swój drugi oryginalny serial - będzie to ośmioodcinkowa produkcja "Krew z krwi" w reżyserii Xawerego Żuławskiego ("Wojna polsko-ruska") i Roberta Wichrowskiego.