• Informacje na temat:

  maciej nejman

Artykuły na temat: maciej nejman
 • Podwójna rola Andrzeja Nejmana

  Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek z telenoweli "Złotopolscy", a dziś dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat, wystąpi gościnnie w "Na dobre i na złe". I to w podwójnej roli!

 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

 • Magiczne zwierciadło

  Jurek Lisiecki (Maciej Cymorek) jest uzależniony od gier komputerowych. Rodzice chłopca po powrocie z urlopu znajdują martwego syna przy komputerze. Pokój...

 • W niedzielę, 28 stycznia, na murawie Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się II Turniej Karnawałowy Piłki Halowej o Puchar fundacji Art Sport. W turnieju udział wzięło 15 drużyn, w tym dwa zespoły Reprezentacji Artystów Polskich.

 • Za marzenia

  ...niezwykłą znajomość z Arkadiuszem (Andrzej Nejman), dilerem luksusowych samochodów. Serial komediowy, 43 min, Polska, 2019 Reżyseria: Łukasz Wiśniewski Scenariusz: Karolina Frankowska, Katarzyna(...)), Paulina Chruściel (Inga Malik), Kamil Kula (Szymon Korcz), Marcin Perchuć (Szczepan Bielski), Monika Krzywkowska (Ewa Morawiec), Magdalena Smalara (policjantka Dana), Maciej Radel (reżyser), Daniel Guzdek...

 • Ewy Kasprzyk: Miłość bez ości

  Aktorka Ewa Kasprzyk odkryła przed fanami tajemnice swojego życia i kariery. 25 września na rynku wydawniczym ukaże się biografia artystki "MIŁ.OŚĆ". Kasprzyk napisała tę książkę wraz z dziennikarzem Maciejem Kędziakiem.

 • Ulubione kreskówki Polaków

  ...leniwego kumpla Bonifacego, był Marek Nejman. Serial o kocich psotach powstawał zaś w latach 1972-1981. Pierwsza seria nosiła tytuł "Dziwny świat kota Filemona". Druga to po prostu "Przygody(...) na świat w 1962 roku, nadal noszą krótkie spodenki, psocą i bawią do łez.   MACIEJ MISIORNY...

 • Paweł Deląg najlepszym żeglarzem

  Paweł Deląg, niezapomniany odtwórca roli Marka Winicjusza w filmie "Quo vadis" , został zwycięzcą III Mistrzostw Polski Aktorów w Żeglarstwie. Zawody rozegrano w weekend (14 - 16 czerwca) w Mikołajkach na Mazurach.

 • ...-letnią Patrycję Czop. Ceremonia odbyła się w Krakowie. Trzy miesiące później na świat przyszedł ich synek, Stanisław Wiktor. Maciej Stuhr od czasu rozwodu z matką jego córki przestał komentować(...) oraz przyjaciele Marty z teatru. Wśród gości pojawili się m.in. Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Kasia Glinka i Aldona Jankowska. W tym roku o Maćku Zieniu było naprawdę głośno i to z dwóch...

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

Zdjęcia na temat: maciej nejman