• Informacje na temat:

  maciej stuhr i jerzy stuhr

Artykuły na temat: maciej stuhr i jerzy stuhr
 • Jerzy Stuhr przeżywa drugą młodość! Dzięki synowej!

  Pan Jerzy Stuhr najgorsze ma już za sobą. Bliscy starają się, by zdrowie mu dopisywało.

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Maciej Stuhr oświadczył się ukochanej!

  W życiu Maćka Stuhra (40 l.) zaszły spore zmiany...

 • Sekretne życie Macieja Stuhra

  "Szeregowiec Stuhr", "Sekretne życie Macieja Stuhra", "Być jak Jerzy Stuhr" - nie uwierzycie, ale te wszystkie tytuły, mógłby nosić jeden film - komedia "Obywatel"! To niezwykły popis aktorskich umiejętności Macieja Stuhra, który w tym filmie gra kilkanaście, a nawet i więcej ról.

 • Jerzy Stuhr przerażony! Chodzi o jego dzieci i wnuki!

  Pragnął, by klan Stuhrów trzymał się razem, żył blisko siebie. To wielkie marzenie aktora jednak się oddala. Dzieci z powodu obecnej władzy uciekną z kraju?

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • Maciej Stuhr skomentował stan zdrowia swojego ojca! "Chyba musi zwolnić"

  Maciej Stuhr (40 l.) wypowiedział się na temat stanu zdrowia swojego ojca, który niedawno trafił do szpitala. Aktor zapewnił, że Jerzy Stuhr (68 l.) czuje się już znacznie lepiej i podziękował za słowa wsparcia, jakie spływały do jego rodziny z całej Polski. Co jeszcze zdradził w rozmowie z Robertem Patoletą Maciej Stuhr?

 • "Urwany film" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr, reżyser filmu "Obywatel", który premierowo został pokazany we wtorek na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, przyznał, że jest to "bolesna komedia". - Chciałem jakoś podsumować siebie, moje pokolenie - ocenił artysta dodając, że w pierwotnej wersji jego najnowsze dzieło miało nosić tytuł "Urwany film".

 • Jerzy Stuhr krytykuje... rozwody. "Dzieci cierpią najbardziej"

  Jerzy Stuhr (66 l.) lubi stawiać się w roli mędrca, autorytetu i bystrego obserwatora rzeczywistości. W swoim ostatnim wywiadzie tym razem krytykuje... rozstania i rozwody.

 • Maciej Stuhr: Chciałbym ludziom sprawić radość

  "Selfie" Macieja i Jerzego Stuhrów wykonane podczas pracy nad zwiastunem komedii "Obywatel" rozchodzi się w sieci w zawrotnym tempie. Tymczasem dwaj wybitni aktorzy postanowili zrobić sobie przerwę od "dzióbków" i... przysiąść na ławeczce, czerwono-białej rzecz jasna.

Zdjęcia na temat: maciej stuhr i jerzy stuhr
Wideo na temat: maciej stuhr i jerzy stuhr
 • Marianna Stuhr o "nagonce" na swojego brata

  "Wspieramy się, nie mamy przed sobą tajemnic" - mówi Marianna Stuhr-Bończa, córka Jerzego Stuhra, o relacjach w jej rodzinie. Kobieta podkreśla, że zawsze może liczyć na rodziców i brata Macieja. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: maciej stuhr i jerzy stuhr
 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr zostanie... politykiem?

  Jakim nazwiskiem... toż to czosnek... Jerzy Stuhr (aktor) - Josek Feingold

 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr zostanie... politykiem?

  Czytaj : Stuhrowie . Historie rodzinne . ( dostępne w internecie ) pochodzenie prawdziwe opisane Jerzy S. ale dalsze historie wojenne obozowe ubarwione .

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Jerzy i Maciej Stuhr to wyrobnicy aktorscy, aktorzy to Fronczewski , Kobuszewski, Krakowska, Stuhr to rodzina która szkodzi naszej ojczyżnie.

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Jerzy i Maciej Stuhr to znakomici aktorzy fakt ......... i na tym koniec zalet!!

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  Jerzy Stuhr ( senior) miał KILKANAŚCIE bardzo dobrych ról. Natomiast jego syn Maciej POplamił absolutnie niewątpliwy dorobek ojca swoim bezgranicznie cynicznym i anty-polskim zachowaniem. Za dziadka i ojca prokuratora (Tadeusza ) oni nie odpowiadają ale jak sie narazili ludziom to i dziadkiem prokuratorem będa atakowani. I po co ci to było Macieju ?

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  A wiesz w ogóle kto to był Bardini pierdzący wężu? Za jego czasów nie było takiej możliwości aby aktor albo wokalista nie ważne czyim był dzieckiem, który sepleni dostał dyplom. No ale Bardini wykładał na łódzkiej filmówce a Maciej rozpoczął studia aktorskie na krakowskiej PWST, które ukończył w 2003r. A tylko Cię informuję, że Jerzy Stuhr od 2002–2008 był rektorem PWST w Krakowie.

 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał jest już... po ślubie!

  Jerzy Stuhr batoży polski ciemnogród. Robert Lewandowski nie ma z tym problemu. Lewy : Jestem katolikiem. (…) We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów

 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  W Polsce wykształcił się nowy typ aktora ukształtowanego na polityce miłości czyli Aktor polityczny Maciej Stuhr, Marian Opania, Rafał Olbrychski, Andrzej Grabowski Jerzy Radziwiłowicz reżyser Andrzej Wajda, Władysław Pasikowski jako reżyserzy polityczni na pewno zatrudnią ww. aktorów politycznych do swoich produkcji ale każdy inny reżyser będzie miał obawy czy zaangażowanie do swojego

 • Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr

  ten jeden synek tatusia, bardzo udany

 • Re: Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr

  chyba jedyny synek tatusia, który jest na prawdę (...). brawo panowie Stuhr.