• Informacje na temat:

  maciej stuhr i weronika rosati

Artykuły na temat: maciej stuhr i weronika rosati
 • ​Weronika Rosati znów na językach!

  Rola, jaką w nowym polskim filmie "Obława" stworzyła Weronika Rosati, czyli Naomi z amerykańskiego serialu "Luck", może być początkiem prawdziwej rewolucji w jej życiu zawodowym. Po czwartkowej premierze filmu wszyscy chwalili jej rewelacyjne... aktorstwo!

 • Rosati, Stuhr i Dorociński w "Obławie"

  Zbliża się premiera filmu Marcina Krzyształowicza "Obława". W produkcji, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała Srebrne Lwy, główne role zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr i Weronika Rosati.

 • ​Serialowcy nominowani do polskich Oscarów

  Weronika Rosati i Marcin Dorociński, czyli niezapomniani Dżemma i Desperski z "Pitbulla", są najpoważniejszymi kandydatami do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych za najlepsze role pierwszoplanowe. Film "Obława" z ich udziałem zdobył aż 10 nominacji do Orłów 2013!

 • Weronika Rosati: Czekałam na taką rolę

  Weronika Rosati zagrała jedną z głównych ról w najnowszym filmie Marcina Krzyształowicza "Obława". "Czekałam na taką rolę" - wyznała artystka, która w tym filmie wcieliła się w przeżywającą dramat sanitariuszkę.

 • "Belfer" nagrodzony Orłem i okrzyknięty mianem Serialu Roku!

  Teatrze Polskim. Wiadomo już, że powstanie 2. seria wyróżnionego Orłem serialu. Tym razem Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zajmie się rozwiązaniem zagadki tajemniczego zaginięcia kilkorga uczniów(...) policjantów, że zostanie oczyszczony z zarzutów, jeśli zgodzi się pomóc im w śledztwie i zatrudni się we wrocławskim liceum. Scenariusze gotowe, jest moc, będzie się działo - mówi Maciej Stuhr...

 • Rosati bez makijażu

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Główne role w wojennym obrazie zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu

  ...- postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani 'Diagnozy' polubią jego postać...

 • Maciej Stuhr obejmuje Pati Sokół

  Ekscentryczna i odważna wokalistka nie spodobała się jurorom "X Factor", ale ciągle próbuje udowodnić, że nie mieli racji, wyrzucając ją z programu. Pati Sokół prezentuje swój nowy teledysk, z gościnnym udziałem Macieja Stuhra.

 • Wiosenna ramówka TVN

  ...niespodziewanym powrotem Oliviera - postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani...

 • Stuhr i Więckiewicz w "Obławie"

  Robert Więckiewicz, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati, Mirosław Baka i Eryk Lubos zagrają w wojennym thrillerze Marcina Krzyształowicza "Obława". To historia żołnierza oddziału partyzanckiego, specjalizujący się w wykonywaniu wyroków śmierci na Niemcach i polskich zdrajcach.