• Informacje na temat:

  maciej stuhr komedia

Artykuły na temat: maciej stuhr komedia
 • Maciej Stuhr wyleciał z "Listów do M. 3"! Doigrał się?

  Jeden z tabloidów dowiedział się, że Maćka Stuhra (42 l.) nie zobaczymy w trzeciej części hitowej komedii romantycznej. Dlaczego?

 • Sekretne życie Macieja Stuhra

  "Szeregowiec Stuhr", "Sekretne życie Macieja Stuhra", "Być jak Jerzy Stuhr" - nie uwierzycie, ale te wszystkie tytuły, mógłby nosić jeden film - komedia "Obywatel"! To niezwykły popis aktorskich umiejętności Macieja Stuhra, który w tym filmie gra kilkanaście, a nawet i więcej ról.

 • Maciek Stuhr zabrał głos w sprawie afery z trzecią częścią "Listów do M."!

  Maciej Stuhr (42 l.) w końcu wyjaśnił, dlaczego nie zagrał w "Listach do M. 3"! Jego wersja nieco mija się z wersją jednego z tabloidów...

 • "Urwany film" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr, reżyser filmu "Obywatel", który premierowo został pokazany we wtorek na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, przyznał, że jest to "bolesna komedia". - Chciałem jakoś podsumować siebie, moje pokolenie - ocenił artysta dodając, że w pierwotnej wersji jego najnowsze dzieło miało nosić tytuł "Urwany film".

 • Stuhr w komedii romantycznej

  Maciej Stuhr ostatnio pojawia się przede wszystkim w "poważnych" rolach i właściwie od "Wesela" i "Testosteronu" nie widać go było w komedii. Czyżby znany z poczucia humoru aktor nie dostawał komediowych propozycji, czy też chce przestać kojarzyć się widzom z rolami w lekkich filmach Olafa Lubaszenki?

 • Maciej Stuhr: Chciałbym ludziom sprawić radość

  "Selfie" Macieja i Jerzego Stuhrów wykonane podczas pracy nad zwiastunem komedii "Obywatel" rozchodzi się w sieci w zawrotnym tempie. Tymczasem dwaj wybitni aktorzy postanowili zrobić sobie przerwę od "dzióbków" i... przysiąść na ławeczce, czerwono-białej rzecz jasna.

 • Co łączy Stuhra i Gąsiorowską?

  Oboje są aktorami, oboje występują w nowej polskiej komedii romantycznej "Listy do M.". Ale Maćka Stuhra i Romę Gąsiorowską łączy coś jeszcze...

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • "Belfer": Facet, po którym przejechał pociąg ekspresowy

  ...​W "Belfrze" Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. - Lubię te ponure historie - tłumaczy aktor w rozmowie z Adrianem Luzarem.

 • Duet Stuhrów podbił serca obywateli

  Najnowszy film Jerzego Stuhra obejrzało do tej pory ponad 300 tysięcy widzów - to najlepszy wynik w jego reżyserskiej karierze. "Obywatel" jest już popularniejszy od "Historii miłosnych" ,"Tygodnia z życia mężczyzny" czy "Korowodu" , a to dopiero początek jego kinowej wędrówki.

Zdjęcia na temat: maciej stuhr komedia
Dyskusje na temat: maciej stuhr komedia