• Informacje na temat:

  maciej stuhr listy do m

Artykuły na temat: maciej stuhr listy do m
 • Maciek Stuhr zabrał głos w sprawie afery z trzecią częścią "Listów do M."!

  Maciej Stuhr (42 l.) w końcu wyjaśnił, dlaczego nie zagrał w "Listach do M. 3"! Jego wersja nieco mija się z wersją jednego z tabloidów...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Maciej Stuhr wyleciał z "Listów do M. 3"! Doigrał się?

  Jeden z tabloidów dowiedział się, że Maćka Stuhra (42 l.) nie zobaczymy w trzeciej części hitowej komedii romantycznej. Dlaczego?

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Co łączy Stuhra i Gąsiorowską?

  Oboje są aktorami, oboje występują w nowej polskiej komedii romantycznej "Listy do M.". Ale Maćka Stuhra i Romę Gąsiorowską łączy coś jeszcze...

 • Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  - Mitja Okorn, reżyser "Listów...", powiedział mi, że chce zrobić film, który będzie co roku puszczany na święta w telewizji. Ten argument absolutnie mnie przekonał - tłumaczy Maciej Stuhr, gwiazdor "Listów do M.", które 10 listopada trafią na ekrany polskich kin.

 • "Belfer": Facet, po którym przejechał pociąg ekspresowy

  ...​W "Belfrze" Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. - Lubię te ponure historie - tłumaczy aktor w rozmowie z Adrianem Luzarem.

 • "Listy do M.": Komedia bardzo romantyczna?

  Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska i Paweł Małaszyński znaleźli się w obsadzie komedii romantycznej "Listy do M.", która trafi do kin 11 listopada. Reżyserem filmu jest Mitja Okorn.

 • Serialowcy w "Listach do M."!

  ..."Listy do M." to nowa produkcja TVN, zapowiadana jako ciepły i magiczny film z nurtu kina familijnego. Ale reżyser Mitja Okorn podkreśla, że niezwykle istotny będzie tu pierwiastek szaleństwa. W obsadzie aż roi się od gwiazd seriali. Poznaj szczegóły!

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

Wideo na temat: maciej stuhr listy do m
 • Maciej Stuhr zachwycony piersiami Romy Gąsiorowskiej?

  Maciej Stuhr (40 l.) przyznał, że dużym atutem jego roli w "Listach do M." były... piersi Romy Gąsiorowskiej (34 l.). Aktorka niedawno urodziła dziecko, dzięki czemu - jak ujął to aktor - przytyła w odpowiednich miejscach. Czy Roma tęskniła się za Stuhrem?

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • "Pisałem namiętnie listy miłosne"

  Maciej Stuhr wspomina czasy szkoły podstawowej i pisanie listów miłosnych...

 • Listy od nieznajomego

  "Drogi Boazie, nie pytaj, kim jestem ani skąd cię znam. Często o tobie myślę. Czuję się trochę zakłopotany, siedząc przy moim biurku i pisząc do ciebie ten list, ale nie mam odwagi na nic więcej". Tel Awiw, rok 1989. Student lingwistyki Boaz żyje w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Noą. Jego spokój zakłócają jednak anonimowe listy miłosne od tajemniczego mężczyzny. Z ich powodu do Boaza powracają wspomnienia, które wcześniej próbował w sobie stłumić.

Dyskusje na temat: maciej stuhr listy do m