• Informacje na temat:

  maciej stuhr problemy

Artykuły na temat: maciej stuhr problemy
 • "Wiadomości" TVP atakują Szyca i Rusin za krytykę Klepackiej. Dostało się też Stuhrowi i Jandzie

  ...samochodu pod wpływem alkoholu, teraz uznał, że ma prawo wskazywać i pouczać, kto przynosi Polsce wstyd" - można było usłyszeć w prorządowych "Wiadomościach". Pojawili się tam również Maciej Stuhr(...) swojej frustracji". Na Twitterze TVP Info można przeczytać, że "Maciej Stuhr i Kinga Rusin to nie jedyne osoby sfrustrowane wynikiem wyborów do Parlamentu Europejskiego". "'Celebryci' brutalnie...

 • "Urwany film" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr, reżyser filmu "Obywatel", który premierowo został pokazany we wtorek na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, przyznał, że jest to "bolesna komedia". - Chciałem jakoś podsumować siebie, moje pokolenie - ocenił artysta dodając, że w pierwotnej wersji jego najnowsze dzieło miało nosić tytuł "Urwany film".

 • Stuhr walczy z chorobą

  Poważne problemy laryngologiczne zdominowały ostatnio życie Jerzego Stuhra (64 l.). Nie gra. W chorobie "wszedł w inny stan skupienia".

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • "Diagnoza": Michał zginie w wypadku?!

  Po tym, jak Michał (Maciej Zakościelny) odkrył tajemnicę Artmana (Andrzej Woronowicz), mocno naraził się mężczyźnie. Czy to jednak z polecenia Jana dojdzie do eksplozji samochodu Michała? Czy ukochany Anny (Maja Ostaszewska) wyjdzie z wypadku bez szwanku? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku "Diagnozy"!

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Czas uwolnić emocje

  ......" Napięcie rośnie Innego dnia obok Jerzego Radziwiłowicza na planie serialu - tym razem w zabytkowych wnętrzach byłej siedziby Instytutu Francuskiego w Warszawie - zastajemy Macieja Stuhra(...) stron scenariusza. W efekcie każda z nich trwa ponad kwadrans. Dla Macieja Stuhra i jego kolegów z planu oznacza to, że przynajmniej sześciokrotnie, a w praktyce znacznie więcej, muszą...

 • Maciej Stuhr: Pokaże drugą twarz!

  Od kilku miesięcy problemy w życiu osobistym komplikują jego karierę zawodową. Postanowił to zmienić i znowu zadbać o swoją karierę.

 • "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  Wojciech Smarzowski i Agnieszka Holland są w grupie znanych reżyserów, którym powierzono pracę nad trzecim sezonem serialu "Bez tajemnic", z Jerzym Radziwiłowiczem w roli głównej. W produkcji pojawi się także Maciej Stuhr. Emisja nowych odcinków w HBO rozpocznie się 28 października.

 • Maciej Rock: Trudna przeszłość

  Pracował w sklepie skanując towary, zaczepił się w Urzędzie Miasta Otwock i w Ministerstwie Finansów, miał przygodę z radiem, a potem przez ponad pół roku był na bezrobociu. Maciej Rock, który razem z Pauliną Sykut prowadzi program "Must Be the Music. Tylko muzyka", opowiada o tym, co robił zanim trafił do telewizji.

Dyskusje na temat: maciej stuhr problemy