• Informacje na temat:

  maciej stuhr skandal

Artykuły na temat: maciej stuhr skandal
 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • ...-letnią Patrycję Czop. Ceremonia odbyła się w Krakowie. Trzy miesiące później na świat przyszedł ich synek, Stanisław Wiktor. Maciej Stuhr od czasu rozwodu z matką jego córki przestał komentować(...) sformalizować swój związek. Od początku grudnia młody Stuhr zaczął bowiem pojawiać się w mediach z obrączką na palcu! Oczywiście oficjalnego komentarza w tej sprawie raczej się nie doczekamy! Kasia...

 • Jerzy Stuhr rusza z "Korowodem"

  Zdjęcia do filmu "Korowód" w reżyserii Jerzego Stuhra rozpoczęły się we wtorek, 8 maja, w Warszawie - poinformował producent tego filmu, Wojciech Danowski. Główne role zagrają Kamil Maćkowiak, syn reżysera - Maciej Stuhr, i Jan Frycz.

 • ​Weronika Rosati znów na językach!

  ...warszawskiej premierze "Obławy" Weronika pojawiła się u boku pozostałych gwiazd filmu: Marcina Dorocińskiego, czyli Szymona Kowalczyka z "Bez tajemnic", Macieja Stuhra, czyli podkomisarza Artura(...) skandali związanych z jej życiem prywatnym. Ci, którzy widzieli już nowy film z jej udziałem - "Obławę" Marcina Kryształowicza, twierdzą, że kreacja, jaką w nim stworzyła, dowodzi, że ona ma naprawdę...

 • Stuhr rusza w maju z "Korowodem"

  8 maja to termin rozpoczęcia zdjęć do filmu "Korowód" - poinformował w czwartek, 5 kwietnia, jego reżyser, Jerzy Stuhr. Film będzie opowieścią o dwóch pokoleniach Polaków - studentach i ich rodzicach, w kontekście ich dylematów moralnych oraz trudnych rozliczeń z przeszłością.

 • Blisko 150 filmów pełnometrażowych, wśród nich także dokumenty, oraz ponad 100 filmów krótkometrażowych z 57 krajów świata - obejrzy publiczność 25. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego (WMFF), który potrwa od 9 do 18 października.

 • Tak trudno być razem?

  Coś dziwnego dzieje się w te wakacje z polskimi gwiazdami. Nad kilkoma parami zawisły złowróżbne czarne chmury.

 • Film polski w 2007 roku

  Wprowadzenie na ekrany kin dramatu "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy oraz nagroda Emmy - która jest telewizyjnym odpowiednikiem Oscara - dla Andrzeja Maleszki to najważniejsze wydarzenia w dziedzinie filmu polskiego w 2007 roku.

 • Nowy film laureata Złotej Palmy

  Dla każdego coś miłego. W nadchodzących tygodniach zobaczymy najnowszy film laureata Złotej Palmy. Będzie też powrót do dzieciństwa, trochę adrenaliny, trochę śmiechu. I w końcu dowiemy się, jak zrazić do siebie ludzi...