• Informacje na temat:

  maciej zakościelny rodzina

Artykuły na temat: maciej zakościelny rodzina
 • Maciej Zakościelny: Jaką niespodziankę zrobił swoim pociechom?

  Maciej Zakościelny (38 l.) dla swych synów przygotował nie lada atrakcje!

 • Maciej Zakościelny: Oświadczyny przyjęte!

  Kilometry są niczym dla ludzi, którzy się kochają. Prawdziwa miłość nie zna granic. Puste słowa? Niekoniecznie! Niektórym udają się związki na odległość.

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny znów zostanie ojcem

  Maciej Zakościelny, czyli doktor Michał Wolski z "Diagnozy", po raz pierwszy został tatą półtora roku temu. Za kilka miesięcy jego rodzina znów się powiększy, bo ukochana aktora - modelka Paulina Wyka - spodziewa się kolejnego dziecka.

 • Rzuciła Zakościelnego?

  Iza Miko przyleciała do Polski. Na lotnisku jednak nie czekał na nią ukochany Maciej Zakościelny... Drogie panie, czyżby gwiazdor w końcu był do wzięcia?

 • Maciej Zakościelny dojrzał już do małżeństwa?

  Niewykluczone, że niebawem dowiemy się o planach ślubnych Macieja Zakościelnego (37 l.) i jego ukochanej!

 • Nowy film twórców "Nigdy w życiu"

  "Tylko mnie kochaj" - to tytuł nowej komedii romantycznej, do której zdjęcia rozpoczną się w połowie sierpnia w Warszawie. Autorem scenariusza i reżyserem jest Ryszard Zatorski znany już widzom z przeboju "Nigdy w życiu" . Bohaterów filmu zagrają m.in. Agnieszka Grochowska ( "Pręgi" ) i Maciej Zakościelny (serial "Kryminalni").

 • Maciej Zakościelny nie ma czasu dla rodziny?! Wszystko przez pracę!

  Maciej Zakościelny (38 l.) w każdym wywiadzie podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Stara się spędzać każdą wolną chwilę ze swoją partnerką i dwoma synami, ale niekiedy jest to bardzo trudne do wykonania. O trudach pogodzenia pracy z życiem rodzinnym opowiedział w szczerej rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

 • Co jesienią w "Czasie honoru 2"?

  Już we wrześniu Telewizja Polska rozpocznie emisję drugiej części historycznego serial u "Czas honoru". W trzynastu nowych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów: Bronka (Maciej Zakościelny), Janka (Antoni Pawlicki), Michała (Jakub Wesołowski) i Władka (Jan Wieczorkowski).

 • Maciej Zakościelny zabrał rodzinę na wakacje!

  Maciej Zakościelny (36 l.) i jego ukochana, którzy kilka miesięcy temu zostali rodzicami, postanowili zrobić sobie urlop.To były ich pierwsze wakacje we troje!

 • Ma 11 lat i zarabia 40 tys. zł

  Julia Wróblewska ma zaledwie 11 lat, a jest już cenioną gwiazdą. Dzięki występom w serial ach ("Magda M.", "Rodzina zastępcza plus", "Determinator" czy "M jak miłość") oraz filmach ("Tylko mnie kochaj") z roku na rok pnie się po szczeblach aktorskiej kariery. Przy okazji świetnie zarabia - ponad 40 tysięcy złotych miesięcznie.