• Informacje na temat:

  maciej zakościelny teatr

Artykuły na temat: maciej zakościelny teatr
 • Maciej Zakościelny

  ...(ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny...

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Zasługuje na miano pierwszej damy seriali. Bo Martę Ścisłowicz oglądamy w czterech produkcjach, a za progiem czeka piąta.

 • Dziś mija 10 lat od scenicznego debiutu Macieja Zakościelnego

  Dziś - 18 października - mija 10 lat od chwili, kiedy Maciej Zakościelny, czyli Bronek Woyciechowski z "Czasu honoru", po raz pierwszy wystąpił na profesjonalnej scenie. Miał już wtedy na swoim koncie role w "Na dobre i na złe", "Plebanii" i "Sforze", ale uważał, że prawdziwy chrzest aktor przechodzi dopiero grając na żywo w teatrze...

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Jak zrobić karierę na Wschodzie?

  ...28-letnia dziś Magdalena Górska zabłysnęła rolą Patrycji, kapryśnej i niezrównoważonej żony podkomisarza Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny) w "Kryminalnych". Zagrała też w "M jak miłość" i "Glinie", po czym zniknęła z polskiego rynku. Aktualnie podbija Białoruś, Litwę, Rosję i Ukrainę. Jak się jej to udaje?

 • Zakościelny: Nie tylko seriale

  Kilka dni temu (18 października) minęło 10 lat od chwili, kiedy Maciej Zakościelny ("Czas honoru") po raz pierwszy wystąpił na profesjonalnej scenie. Miał już wtedy na swoim koncie role w "Na dobre i na złe", "Plebanii" i "Sforze", ale uważał, że prawdziwy chrzest aktor przechodzi dopiero grając na żywo w teatrze...

 • Strach jest największym wrogiem aktora

  Maciej Zakościelny niebawem pojawi się na ekranach telewizorów w nowym serialu. Zagra jedną z głównych ról w nowym sitcomie realizowanym dla TVN7. Prezentujemy wywiad z Maciejem Zakościelnym o jego nowym, serialowym wcieleniu.

 • Maciej Zakościelny zaśpiewa

  Macieja Zakościelnego, Stanisławę Celińską, Piotra Bajora i Macieja Marczewskiego usłyszymy w spektaklu muzycznym "To idzie młodość...", którego premiera odbędzie się w piątek, 28 listopada, w Teatrze Współczesnym w Warszawie.

 • Gwiazdy na pokazie "Pamiętnika pani Hanki"

  Joanna Kulig, czyli Sylwia Zawada z "Na krawędzi", jest bez wątpienia jedną z najbardziej utalentowanych i najlepiej... śpiewających młodych polskich aktorek. 9 i 16 września zobaczymy ją w dwuczęściowym widowisku muzycznym Teatru Telewizji "Pamiętnik pani Hanki", którego uroczysty pokaz odbył się w warszawskim kinie Atlantic.

 • Gwiazdy w TeatrzeTelewizji

  Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Tamara Arciuch i Paweł Deląg - takie gwiazdy w jednym filmie byłyby marzeniem niejednego producenta filmowego. Sukces finansowy byłby gwarantowany. Tym razem nie chodzi jednak o pieniądze. Wszyscy ci aktorzy wystąpili w najnowszym spektaklu Teatru Telewizji "Operacja Reszka".