• Informacje na temat:

  maciejewski sylwester

Artykuły na temat: maciejewski sylwester
 • Sylwester Maciejewski popadł w ogromne długi i brakowało mu pieniędzy na życie. Stracił nadzieję

  Sylwester Maciejewski (61 l.) przeżył wiele. W najtrudniejszych momentach, a w jego życiu było takich sporo, powtarzał sobie – jak w piosence Jerzego Stuhra – że nie ma takiej rury, której nie można odetkać. W końcu podziałało!

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  8 marca rusza dziewiąty sezon "Rancza". Aktor, jako serialowy Maciej Solejuk, wraca na słynną ławeczkę przed sklepem.

 • "Ranczo": Wilkowyje mają tramwaj... konny!

  ...- Człowiek pójdzie na grzyby i pod tramwaj może wpaść - na widok tramwaju konnego odzywa się zdziwiony Solejuk (Sylwester Maciejewski). Hadziuk (Bogdan Kalus) na to, z przekonaniem: - To właśnie cena postępu. Osiemdziesiąt kilometrów od Warszawy. Gmina Wilkowyje, wita!

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Ranczo": Medialna wojna

  Solejukowa (Katarzyna Żak) denerwuje się pierwszym dniem w szkole. Solejuk (Sylwester Maciejewski) nic z tego nie rozumie - przecież sama tego chciała! S olejukowa jeszcze nie wie, jakie szczególne niespodzianki czekają na nią w nowej pracy. Odkąd matka Kingi z hukiem opuściła dworek znów zagościły w nim na stałe pierogi Solejukowej. Franceska i Wezółowa z troską i niepokojem patrzą na...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo" polskim serialem wszech czasów!

  ...odebrał Cezary Żak, czyli serialowy Piotr/Paweł Kozioł, nagrodę specjalną jury otrzymali Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski, Franciszek Pieczka i Piotr Pręgowski, którzy w „Ranczu” zasiadają na...

 • Królikowski i Socha: Dzielą ich poglądy polityczne

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery spektaklu "Polityka", w którym Małgorzata Socha ("Przyjaciółki") i Rafał Królikowski ("Czas honoru. Powstanie") wcielają się w zakochanych w sobie polityków z przeciwległych obozów politycznych.

 • "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Partia Uczciwości znajdzie się na wirażu, kiedy przewodniczący Kozioł (Cezary Żak) zaskoczy nowymi pomysłami Czerepacha (Artur Barciś). Zachwieje w ten sposób rządem. Solejukowie (Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski) pozbędą się kłopotu i nieoczekiwanego bogactwa. Główny lokator plebanii, biskup Kozioł (Cezary Żak) zaplanuje przeprowadzkę do kurii. To cios w serce Michałowej (Marta Lipińska...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: maciejewski sylwester
Wideo na temat: maciejewski sylwester
 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

Dyskusje na temat: maciejewski sylwester