• Informacje na temat:

  maciek martynka

Artykuły na temat: maciek martynka
 • ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  ...polecieć do Kanady. - Chyba nie odpuścicie takiej uroczystości... - westchnie. - Jakiej uroczystości? - zapyta Grażynka. - Martynka i Maciek postanowili się pobrać w Kanadzie - usłyszy. Wiadomość, że jej syn zamierza się ożenić, spadnie na Grażynkę jak grom z jasnego nieba. Będzie jej bardzo przykro, że Maciek nie uznał za stosowne poinformować jej o swoich planach. Pożali się Czesi (Anna...

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

 • "Klan": Maciek chce po ślubie z Martynką wrócić do Polski!

  Kasia (Julia Królikowska) połączy się z przebywającym w Kanadzie bratem i poinformuje go, że musi zatrudnić kogoś do pomocy w preclowni. Maciek (Piotr Swend) kategorycznie się na to nie zgodzi. - Ja będę pracował. Wracam do Polski! - powie.

 • "Klan”: Maciek i Martynka przepadną w Kanadzie bez śladu!

  W 3258. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 czwartek 8 lutego o godzinie 17.55) Grażynka - przerażona tym, że Maciek od kilku dni nie daje znaku życia - postanowi spotkać się z matką towarzyszącej jej(...) Paszkowski) jest dorosłym mężczyzną i nie musi informować wszystkich dookoła o swoich planach. - Mają sporo atrakcji i nie pamiętają o telefonie - westchnie Kwapisz. - Cały Maciek! Wiecznie czymś zajęty...

 • "Klan": Maciek znów oświadczy się Martynce

  Martynka (Natalia Antoszczak) przyjmie zaproszenie Maćka (Piotr Swend) na podwieczorek i herbatkę. Zjawi się w towarzystwie mamy (Joanna Pałucka) w mieszkaniu Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopolda (Grzegorz Wons), nie wiedząc, że Maciek zamierza po raz drugi poprosić ją, by została jego żoną!

 • Martynka rzuci Maćka Lubicza!

  Niezwykle trudne chwile czekają Macieja Lubicza (Piotr Swend) z "Klanu". Powód? Ukochana Martynka (Natalia Antoszczak) niespodziewanie zerwie z nim zaręczyny. Sprawdź, kto go pocieszy!

 • "Klan": Maciek będzie chciał odzyskać Martynkę!

  Maciek (Piotr Swend) nie może zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce i zostawiła dla innego chłopaka... Gdy przypadkowo spotka Martynkę (Natalia Antoszczak), zrozumie, że wciąż ją kocha i będzie chciał za wszelką cenę odzyskać jej względy!

 • "Klan": Maciek wymyśli sposób na pozbycie się rywala!

  ...i przestój - stwierdzi Kasia. Grażynka zgodzi się pójść do syna sama. Gdy przekroczy próg mieszkania treningowego, od razu zauważy, że Maciek ma podbite oko. - Znowu się biłeś? Dopiero stawałeś przed komisją! Powiedzieli, że jak to się powtórzy, to cię wyrzucą - zdenerwuje się. - Mnie? - Maciek uda, że nie wie, o co jej chodzi. - Krzyśka wyrzucą! Teraz to jego robota - powie, uśmiechając...

 • ​Mama Martynki zażąda pensji!

  ...mniemaniu to są pieniądze... Ja się boję takich ludzi i wolę się trzymać jak najdalej od nich. Czuję, że jeśli Maciek i Martyna będą razem, to ja będę musiała całe życie z nią walczyć o szczęście własnego...

 • "Klan": Maciek zażąda ślubu z Martyną!

  Po spotkaniu z weddingplanerką (Edyta Jungowska) Maciek (Piotr Swend) kategorycznie zażąda ślubu z Martyną (Natalia Antoszczak). I to najlepiej tego samego dnia, co Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha)! Sprawdź szczegóły!

Zdjęcia na temat: maciek martynka
Dyskusje na temat: maciek martynka