• Informacje na temat:

  maciek mela

Artykuły na temat: maciek mela
 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", odebrał w poniedziałkowy wieczór swoją pierwszą w życiu nagrodę. Uhonorowany został Różą Gali 2013 jako najlepszy... debiutant roku!

 • Jan Mela: Było dużo łez

  "To jest historia, która przechodzi przez tragedie, które paradoksalnie nas jednoczą, przez utopienie się mojego młodszego brata, przez mój wypadek, przez bardzo trudną relację moją z moim tatą, gdzie cały czas nasze trybiki się zazębiają" - mówi o filmie "Mój biegun" Jan Mela. To właśnie na podstawie jego historii powstała produkcja.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał na premierze filmu "Mój biegun"

  Aż trzy lata fanki Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", musiały czekać na premierę pierwszego filmu fabularnego, w jakim ich idol zagrał główną rolę. "Mój biegun" właśnie trafia na ekrany polskich kin. Byliśmy na uroczystej premierze opowieści o Jaśku Meli, w którego wcielił się Maciek.

 • Co rajcuje Maćka Musiała?

  Podróżowanie po całym świecie i zdobycie licencji pilota - to marzenia młodego aktora Macieja Musiałą - gwiazdy serialu "rodzinka.pl", który ostatnio użyczył swojego głosu głównemu bohaterowi najnowszej animacji Disneya - "Samoloty".

 • Naładowany pozytywną energią

  Redakcję Teletydzien.pl odwiedził Maciek Musiał, jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Zdradził nam m.in. jak przygotowywał się do roli Jasia Meli, co można przeczytać na jego facebookowej ścianie i blogu oraz w jakim zawodzie widzi się w przyszłości.

 • "Mój biegun": Maciej Musiał jako Jaś Mela

  Maćka Musiała - jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, już 25 października będziemy mogli zobaczyć w filmie "Mój biegun". Aktor zagrał w filmie Jaśka Melę - najmłodszego zdobywcę dwóch biegunów.

 • Maciej Musiał chciałby zdobyć licencję pilota  /materiały dystrybutora "W moim bohaterze, który jest małym samolotem rozwożącym nawóz, siedzi tak naprawdę młody chłopak , który ma ogromne marzenia co do swojej przyszłości. Chce się ścigać, chce zostać samolotem sportowym i tak właśnie rozpoczyna się jego przygoda" - opowiada Maciek Musiał. "Dusty jest odważny i ma serce do walki. Nie...

 • Jeśli nie będziemy próbować, przegramy

  - Trudno mi wyobrazić sobie, co czuje kobieta, która klęczy przy łóżku syna ze świadomością, że może on nie przeżyć następnej doby - w dodatku mająca już za sobą doświadczenie utraty jednego dziecka. Granie tych scen było dla mnie wielkim wyzwaniem - mówi Magdalena Walach, która w filmie "Mój biegun" Marcina Głowackiego wciela się w matkę Jaśka Meli.

 • Maciej Musiał: Wszędzie go pełno

  ...wiecznie zabiegany Maciek Musiał odpocznie w święta? I co z postanowieniami na Nowy Rok? - Liczę na to, że uda mi się odpocząć i poświęcić trochę czasu rodzinie. Co do postanowień noworocznych, to...

 • Magdalena Walach: Szczególny projekt

  Magdalena Walach wcieliła się w rolę matki Jaśka Meli w produkcji "Mój biegun". Aktorka opowiada o roli w filmie, który można od kilkunastu dni oglądać w kinach.