• Informacje na temat:

  maciek rok

Artykuły na temat: maciek rok
 • "Klan": Maciek zostanie modelem?

  Kiedy reklama ilustrowana pięknym zdjęciem Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) ukaże się w jednym z pism, Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) będzie wprost pękać z dumy, a Maciek (Piotr Swend) zapragnie pójść w ślady siostry i zostać... modelem!

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • "Pod powierzchnią": Drugi sezon dopiero za rok!

  ...przeżywa poważny kryzys. Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Ścieżki głównych postaci skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze.

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Czego pragnie Maciek Musiał?

  Z telewizją związany jest nie od dziś, ale to dzięki roli Tomka Boskiego w "rodzice.pl" Maciek Musiał zdobył serca tysięcy fanek. Nam zdradził swoje plany zawodowe i to, jak radzi sobie z rosnącą popularnością.

 • Bednarek znowu nagrywa na Jamajce (nowa płyta "Oddycham")

  Po prawie czterech latach Kamil Bednarek ze swoimi muzykami powrócił do legendarnego studia Tuff Gong na Jamajce.

 • Jak Maciek Dowbor odreagowuje rozstanie?

  ...rok albo pół po to, żeby wykonać jeden bieg. Zależy Ci, by dobiec do mety jako pierwszy? Najważniejsze, bym ukończył triathlon, a nie miejsce, które zajmę na mecie. Traktuję to także jako(...)-Iron Man’a, za rok albo dwa będę chciał zmierzyć się z pełnym Iron Man’em. To dopiero coś! Rozm. Katarzyna Ponikowska nr 10/2012

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał powita Nowy Rok w pracy!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", świetnie sprawdza się w roli współgospodarza show "The Voice of Poland". Nic dziwnego, że organizatorzy "Sylwestra z Dwójką" właśnie jemu zaproponowali, by poprowadził koncert, podczas którego widzowie TVP2 powitają Nowy Rok.

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

Wideo na temat: maciek rok
 • "M jak miłość": Odcinek 1246.

  Mimo trwających wakacji Mostowiakowie dyskutują o szkolnych problemach swoich synów. Marek jest zdania, że niepedagogicznym posunięciem było obdarowanie chłopców wakacyjnym kieszonkowym, skoro rok(...) później rozmawia z ukochanym przez telefon, jest bardzo zdystansowana i chłodna. Jej wrogą postawę od razu wychwytuje przysłuchujący się konwersacji Maciek i zaczyna się martwić o związek swoich

 • "M jak miłość": Odcinek 1332.

  Natalia przyjeżdża z Frankiem z Bieszczad, a ukochany robi jej niespodziankę i dzięki pomocy rodziny oraz przyjaciół organizuje w Grabinie ich cichy ślub. Z kolei Mateusz wyznaje w końcu Justynie, że widział, jak nad rzeką zaatakował ją Maciek Garlicki i jak go później zabiła. Janek znów spotyka się ze swoim ojcem i odkrywa, że przed laty został adoptowany. Tymczasem Kisielowa wpada w rozpacz po

Dyskusje na temat: maciek rok