• Informacje na temat:

  maciek zakoscielny dziewczyna

Artykuły na temat: maciek zakoscielny dziewczyna
 • Maciek Zakościelny ma nową dziewczynę! Trzyma go krótko!

  Nowa dziewczyna Maćka Zakościelnego jest ponoć o niego bardzo zazdrosna!

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Maciej Zakościelny zabrał rodzinę na wakacje!

  ...mają opanowaną do perfekcji. Podczas gdy Maciek pchał ciężkie walizki, Paulina czule zajmowała się malcem. Macieja Zakościelnego na dużym ekranie mogliśmy oglądać na początku roku w komedii(...) później zajęła drugie miejskie w jego międzynarodowej edycji. Odkąd na świecie pojawił się synek, zarówno Paulina, jak i Maciek, starają się spędzać z nim każdą wolną chwilę, zabierając go nawet na...

 • Nowa dziewczyna Zakościelnego?

  Po rozstaniu z Izą Miko Maciej Zakościelny unikał towarzystwa pań. Jednak niedawno na jednym z bankietów pojawił się w towarzystwie ładnej brunetki.

 • 10 scen z życia: Maciej Zakościelny

  Polski Brad Pitt - jak został nazwany Maciek - urodził się 7 maja 1980 r. w Stalowej Woli. - Wyrosłem w rodzinie z tradycjami. Gdy chleb upadł na ziemię, to się go podnosiło i całowało. Do pieniędzy(...) specjalność. Profesor od harmonii rzuciła raz: "Ty to byś się, Maciek, nadawał na aktora", potem ktoś inny powiedział coś podobnego. (...) Gdy byłem dzieckiem, babcia mówiła na mnie często "mój ty mały...

 • Maciej Zakościelny: Oświadczyny przyjęte!

  Kilometry są niczym dla ludzi, którzy się kochają. Prawdziwa miłość nie zna granic. Puste słowa? Niekoniecznie! Niektórym udają się związki na odległość.

 • Zakościelny już ma nową dziewczynę!

  Kilka miesięcy temu Maciek po dwóch latach rozstał się z modelką Dianą. Wygląda na to, że już znalazł pocieszenie u boku innej...

 • Zakościelny bił się o dziewczynę

  Powalić drania jednym ciosem? Dla Macieja Zakościelnego ( "Tylko mnie kochaj" ) to łatwizna. Aktor od lat trenuje karate, więc problemów nie miał. A wszystko miało miejsce przed wejściem firmy cateringowej. Z budynku wybiegła zapłakana dziewczyna. Za nią wściekły chłopak z dredami. Chwycił ją za rękę i krzyczał: "Czego ty chcesz, kretynko?! Skończysz na ulicy, zobaczysz!...".

 • Maciej Zakościelny zerwał zaręczyny. Ma już nową!

  Pod koniec września 2013 roku Maciej oświadczył się amerykańskiej piękności i planował przeprowadzkę do Stanów. Mówiło się, że zakochani są niemal nierozłączni, a mama aktora jest przyszłą synową wręcz zachwycona. Dziś to już przeszłość. Jak dowiedziała się "Grazia", Zakościelny rozstał się z Lotz i związał z inną piękną blondynką, z którą paparazzi przyłapali go ostatnio na zakupach. "Maciek...

 • Maciej Zakościelny: Przyjaźń czy kochanie?

  Pierwszy amant polskiego kina, Maciej Zakościelny (26 l., "Tylko mnie kochaj" ), coraz częściej widywany jest w towarzystwie pięknej i tajemniczej szatynki - ekscytuje się "Super Express". Dziennik zastanawia się czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Wideo na temat: maciek zakoscielny dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.