• Informacje na temat:

  macierewicz

Artykuły na temat: macierewicz
 • Aleksandra Wesołowska, córka Antoniego Macierewicza, niedawno pokazała się na antenie Telewizji Republika i dzieliła się wspomnieniami z okresu internowania jej rodziców. Opowiadała, że to był dla niej bolesny czas. Zwłaszcza, że rówieśnicy nie rozumieli jej sytuacji.

 • Macierewicz ma przeprosić TVN

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Antoni Macierewicz, musi przeprosić telewizję TVN, ponieważ powiedział, że "z państwowej kasy dobrowolnie finansuje się TVN". Nie musimy jednak płacić 100 tys. zł na cel społeczny.

 • Doda zaskoczyła fanów zdjęciem z Macierewiczem. Teraz się tłumaczy!

  Doda (32 l.) uwielbia wywoływać kontrowersje. Zwykle robi to skąpym strojem bądź ostrą wypowiedzią, ale tym razem dyskusję spowodowała… wrzucając fotkę do internetu. Widnieje na niej ona oraz Antoni Macierewicz (67 l.).

 • Michał Wiśniewski o Smoleńsku: "To był błąd pilota"

  Wokalista Michał Wiśniewski komentuje kontrowersje związane z katastrofą smoleńską i krytykuje rewelacje badającego przyczyny wypadku parlamentarnego zespołu Antoniego Macierewicza.

 • Antoni Macierewicz z żoną na jubileuszu Jana Pietrzaka

  ...26 kwietnia satyryk Jan Pietrzak obchodził 80. urodziny. Z tej okazji w studiu Polskiego Radia zorganizowano koncert, a kwiaty jubilatowi wręczyła sama premier Beata Szydło! Na widowni zasiedli także inni politycy Prawa i Sprawiedliwości z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Obecny był również minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz. Towarzyszyła mu żona.

 • Śledztwo Edyty Górniak. Internauci kpią z wokalistki

  Spiskowe teorie Edyty Górniak dot. śmierci aktora Paula Walkera wywołały szyderczą reakcję w sieci. "Pani Edyto, czyżby jakieś pokrewieństwo z Antonim Macierewiczem?" - pytają internauci.

 • Okazuje się, że Telewizja Republika to nie tylko polityka. To również rozrywka w dość ciekawym wydaniu. Wystarczy obejrzeć odcinek programu "Kuchni polskiej", w którym Cezary Gmyz (48 l.) gotuje z Antonim Macierewiczem (67 l.) rozmawiając jednocześnie o katastrofie smoleńskiej.

 • "Dziady" Szymona Majewskiego

  W poniedziałek, 6 września, na antenie telewizji TVN rusza nowy sezon programu "Szymon Majewski Show". Jedną z nowości będzie nowy mini serial rozrywkowy - "Dziady".

 • ...20-letni Edmund Janniger został doradcą ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. "To dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie. Dziękuję ministrowi...

 • Wybiorą najzabawniejszego polityka

  "Szkło kontaktowe", jeden z najbardziej popularnych programów z ramówki informacyjnej telewizji TVN24, ogłasza piątą edycję plebiscytu politycznego - "Lustro Szkła Kontaktowego 2010". Kto w tym roku okaże się najzabawniejszym politykiem?

Zdjęcia na temat: macierewicz
Wideo na temat: macierewicz
 • Antoni Macierewicz jest zagorzałym fanem Paulli!

  A to zaskoczenie! Któż mógłby przypuszczać, że Antoni Macierewicz jest tak obeznany z polską muzyką pop. Okazuje się bowiem, że nowy minister obrony narodowej jest zagorzałym fanem niejakiej Paulli! Pan Antoni wyznał to w rozmowie z jedną z internetowych telewizji tuż po koncercie swojej ulubienicy! "Jestem fanem od dawna" - przyznał Macierewicz. Zaskoczeni?