• Informacje na temat:

  macierewicz o katastrofie

Artykuły na temat: macierewicz o katastrofie
 • Okazuje się, że Telewizja Republika to nie tylko polityka. To również rozrywka w dość ciekawym wydaniu. Wystarczy obejrzeć odcinek programu "Kuchni polskiej", w którym Cezary Gmyz (48 l.) gotuje z Antonim Macierewiczem (67 l.) rozmawiając jednocześnie o katastrofie smoleńskiej.

 • Fakt: Bartłomiej Misiewicz proponował w nocnym klubie pracę w MON

  Dziennik "Fakt" opisuje zaskakującą historię z Bartkiem Misiewiczem (26 l.) w roli głównej. Według informacji gazety prawa ręka ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza kilka dni temu tak narozrabiała, że dziś jest na czołówkach gazet i portali internetowych.

 • Marta Kaczyńska z mężem i synkiem na Wawelu. Odwiedziła grób rodziców

  ...10 kwietnia 2010 roku w katastrofie smoleńskiej zginęli rodzice Marty Kaczyńskiej. Mimo że od tych tragicznych wydarzeń minęło kilka lat, bolesne wspomnienia dają o sobie znać. Marcie z pewnością(...), Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Jacek Kurski, Beata Szydło i Antoni Macierewicz. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Michał Wiśniewski o Smoleńsku: "To był błąd pilota"

  Wokalista Michał Wiśniewski komentuje kontrowersje związane z katastrofą smoleńską i krytykuje rewelacje badającego przyczyny wypadku parlamentarnego zespołu Antoniego Macierewicza.

 • Cały świat opłakuje tragedię, która wydarzyła się w sobotę, 10 kwietnia. Także większość polskich mediów stosownie podchodzi do zaistniałej sytuacji. Jedynie Radio Maryja podgrzewa atmosferę, sugerując, że katastrofa samolotu prezydenta jest częścią spisku.

 • Śledztwo Edyty Górniak. Internauci kpią z wokalistki

  Spiskowe teorie Edyty Górniak dot. śmierci aktora Paula Walkera wywołały szyderczą reakcję w sieci. "Pani Edyto, czyżby jakieś pokrewieństwo z Antonim Macierewiczem?" - pytają internauci.

 • Gargas zapowiada kolejny film o Smoleńsku

  W Parlamencie Europejskim wyemitowany został we wtorek film autorstwa Anity Gargas o katastrofie smoleńskiej "Anatomia upadku". Na pokaz przyszło kilkadziesiąt osób. Gargas zapowiedziała nakręcenie kolejnego filmu o katastrofie smoleńskiej.

 • Dobry film o Smoleńsku. Niewykonalne?

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski stwierdził, że w tej chwili zrobienie dobrego filmu na temat katastrofy smoleńskiej będzie "albo bardzo trudne, albo niewykonalne".

 • Olbrychski popiera Opanię

  "Każdy uczciwy aktor, odrobinę myślący, by odmówił. Ja oczywiście też bym odmówił" - tak Daniel Olbrychski w rozmowie z Moniką Olejnik skomentował decyzję Mariana Opani o nieprzyjęciu roli Lecha Kaczyńskiego w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego.

Wideo na temat: macierewicz o katastrofie
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Wielka Szóstka

  "Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

Dyskusje na temat: macierewicz o katastrofie