• Informacje na temat:

  macior

Artykuły na temat: macior
 • W centrum Warszawy dziewczyny pozowały w samej bieliźnie, z napisami na ciele przywołującymi bolesne wspomnienia. Wieloryb, świnia, maciora, słoń, locha, baleron - to tylko przykłady przezwisk(...), która miała kilka rozmiarów mniej. Pod jej zdjęciem było napisane, że jest prawdziwą kobietą, a pod moim, że jestem maciorą - opowiadała Monika Kasprowicz. Sesji przyglądali się przypadkowi przechodnie...

 • Klip Maciory na ukończeniu

  24 stycznia bieżącego roku zostały ukończone zdjęcia do nowego klipu Maciory. Produkcją teledysku zajęła się Grupa Moustache Filmnacja.

 • Maciora solo

  Ukończono prace nad produkcją i mixem solowego projektu Maciory, zatytułowanym "I tak Ci to ukradną". Album zostanie wydany przez niezależne wydawnictwo muzyczne Saport Nagrania, założone przez samego wykonawcę.

 • "Kup płytę zamiast palenia!"

  Maciora znany jest głównie jako wokalista zespołu Punkt Widzenia (MC`s: Maciora, Breku oraz producent eRAeFI). Ich debiutancki materiał "Eksploracje" ukazał się w 2002 roku. Trzy lata później Maciora(...) muzyki hip hop, dancehall, ragga i nie tylko. Maciorę gościnnie wspomogli m.in. DJ BART, DJ FEEL-X, Frenchman & Marika oraz Komercyjna Zbrodnia. O oprawę muzyczną zadbał doświadczony producent eRAeFI

 • "Uzależniony od weny"

  Maciora znany jest głównie jako wokalista zespołu Punkt Widzenia, w którego skład wchodzi jeszcze MC Breku oraz producent eRAeFI. Nakładem wydawnictwa Universal Music Polska pod koniec 2002 roku(...) (BassMedium Trinity Soundsystem) czy Aśka aka Lola (Brak2Sensu). Obecnie w przygotowaniu jest solowa produkcja Maciory do bitów eRaeFiego zatytułowana "I tak ci to ukradną". Na płycie Maciory znajdziemy

 • Film o głośnej seksaferze nie wejdzie do kin

  Amerykański film "Welcome to New York" o głośnej seksaferze, w którą zamieszany był były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn, nie wejdzie na ekrany francuskich kin - zapowiadają producenci. Nadsekwańskie media sugerują, że zastraszyła ich była żona Strauss-Kahna - milionerka Anne Sinclair.

 • Vena Festival: Od debiutantów do gwiazd

  W sobotę, 16 września, w Łodzi poznamy laureata drugiej edycji Vena Festival . O tym, kto wygra i otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy zł, decydowało międzynarodowe, anonimowe jury, złożone z ponad 200 osób z branży muzycznej. Poniżej prezentujemy 15 finalistów, którzy wystąpią na koncercie w klubie "Manufaktura". Patronem medialnym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • Wolność moja jedyna

  Zawsze uważałem, że wolność nie może mieć jakichkolwiek ograniczeń - inaczej przestaje być wolnością. Zastanawiałem się jedynie, jak będzie wyglądał świat, kiedy wolność taka wreszcie zafunkcjonuje w pełni. Pamiętam bowiem, że w 1976 roku w Chicago, pewien pijany Polak powiedział do mnie: "Ja tu mogę kopnąć w dupę każdego, bo tu jest wolny kraj".

Dyskusje na temat: macior