• Informacje na temat:

  madame tussaud

Artykuły na temat: madame tussaud
 • Madame Tussauds prezentuje święta księcia Harrego i ciężarnej księżnej Meghan

  W londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud żywi aktorzy zaprezentowali swoje wyobrażenie o świętach księżnej Meghan i księcia Harry'ego.

 • "Gwiezdne Wojny" w muzeum Madame Tussaud

  Od soboty, 16 maja, w londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud oglądać bedzie można specjalną ekspozycję poświęconą "Gwiezdnym Wojnom". Na fanów sagi czeka 11 spośród najsłynniejszych scen z dotychczas wyprodukowanych filmów.

 • Woskowa Rihanna

  Barbadoska piosenkarka, Rihanna , dołączyła do grona gwiazd posiadających swoje podobizny w słynnym londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Figura woskowa Rihanny kosztowała 150 tys. funtów i pracowano nad nią przez cztery miesiące.

 • Podobizna Brada Pitta, znajdująca się w Muzeum Madame Tussaud na Time Squere, w Londynie, jest najczęściej dotykaną figurą woskową. Taką niezwykłą wiadomość podała mediom Janine Scarpello, dyrektor generalny muzeum.

 • Córeczka A. Jolie w muzeum figur woskowych

  Córeczka amerykańskich aktorów Angeliny Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) i Brada Pitta (42 l., "Troja" ) ma swoją figurę woskową w muzeum Madame Tussaud w Nowym Jorku - poinformował w środę, 26 lipca portal "E.Online". Jest to pierwsza woskowa podobizna dziecka w tym słynnym muzeum.

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • Czekoladowy Elton John

  Sir Elton John jak żywy, cały z czekolady, stoi od wtorku, 14 czerwca, w Gabinecie Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie. Do wyrzeźbienia figury naturalnej wielkości zużyto 126 kg czekolady.

 • J. Lo: "Usuńcie Afflecka!"

  Jennifer Lopez zażądała od brytyjskiego muzeum rzeźb woskowych Madame Tussaud oddzielenia jej podobizny od figury przedstawiającej Bena Afflecka. Przypomnijmy, iż Lopez i Affleck byli parą i rozstali się na początku 2004 roku.

 • Kontrowersyjna szopka uszkodzona

  Prasa brytyjska w poniedziałek, 13 grudnia, poinformowała o uszkodzeniu kontrowersyjnej szopki bożonarodzeniowej, wystawionej w londyńskim Gabinecie Figur Woskowych Madame Tussaud. Józef miał w tej szopce rysy piłkarza Davida Beckhama, a Maria - jego żony Victorii.

 • Kontrowersyjna szopka

  Gniewną reakcję przedstawicieli kościołów Wielkiej Brytanii wywołała tegoroczna bożonarodzeniowa scena w słynnym londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud - pisze środowy "The Times". Józef ma w niej rysy piłkarza Davida Beckhama, Maria - jego żony Victorii. Zastrzeżenia ma też Watykan.

Zdjęcia na temat: madame tussaud
Wideo na temat: madame tussaud
 • Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie już zareagowało na wieści o rychłym rozwodzie Jolie i Pitta. Pracownicy muzeum postanowili zmienić ustawienie figur...

 • Podróż na sto stóp

  Reżyser niezapomnianej "Czekolady" ponownie zaprasza nas na wyprawę do świata smaków lecz tym razem serwuje potrawę bardziej egzotyczną przyprawioną szczyptą miłości i nutką rywalizacji. Dystyngowana Madame Malory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!