• Informacje na temat:

  madonna bez

Artykuły na temat: madonna bez
 • Madonna wynajęła... kino w Holandii

  Madonna (53 l.) pozwoliła sobie na odrobinę ekstrawagancji i wynajęła kino w Amsterdamie. W ten sposób chciała odpocząć od europejskiej trasy koncertowej.

 • Recenzja Madonna "Rebel Heart": Stłumiona rebelia

  Co łączy Madonnę z Johnem Lennonem i Michaelem Jacksonem? 56-latka być może sądzi, że buntownicze serce. Ale jej nowa płyta wcale tego nie potwierdza.

 • Madonna ma obsesję na punkcie sportu

  Madonna przyznaje, że bez sportu jej życie nie miałoby sensu. Obowiązkowym punktem każdego dnia jest co najmniej godzina ćwiczeń.

 • Siostra Cristina przerabia Madonnę (teledysk "Like A Virgin")

  Zaskakująca wersja przeboju "Like A Virgin" Madonny zapowiada debiutancki album siostry Cristiny, śpiewającej zakonnicy, która wygrała "The Voice of Italy".

 • Madonna w Afryce bez męża

  Czyżby interesy były ważniejsze od rodziny? A może nie podoba mu się pomysł adoptowania kolejnego dziecka? Madonna miała nadzieję, że mąż dołączy do jej wyprawy, na razie jednak nic na to nie(...). Podczas wakacyjnego pobytu w Wiltshire spędzali wolny czas osobno - Guy zajmował się pielęgnacją swojej broni, a Madonna uprawiała jogging. Piosenkarce pobyt w Malawi upłynie więc w towarzystwie jedynie...

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Seks-skandal z Madonną!

  ...sprzętu nagrywającego bez zgody właściciela apartamentu, zamiast zgarnięciem miliona dolarów, może skończyć się kilkoma latami spędzonymi w więzieniu." Madonna wielokrotnie zaprzeczała pogłoskom(...)Pewien kamerzysta twierdzi, że jest w posiadaniu nagrania wideo, na którym Madonna i baseballista Alex Rodriguez baraszkują na sofie. Mężczyzna próbuje sprzedać seks-taśmę, nagraną podobno ukrytą...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Madonna wycięła córkę z filmu

  Choć Lourdes wypadła całkiem nieźle, słynna mama nie umieściła scen w filmie. Powód? Nie "grały" z całością. Krytycy uznali "W.E." za film wyjątkowo słaby. Xan Brooks z "Guardiana" napisał w swej recenzji, że "szczęka opada", gdy się go ogląda, a bez względu na to, co by nie myśleć o bohaterce Wallis Simpson, "nie zasługuje na takie potraktowanie". "Wallis została przez Madonnę zhańbiona...

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

Wideo na temat: madonna bez
 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...