• Informacje na temat:

  madonna jej adoptowane dzieci

Artykuły na temat: madonna jej adoptowane dzieci
 • Madonna traktuje adoptowane czarnoskóre dzieci jak niewolników?! Oskarżają ją o rasizm!

  Madonna (54 l.) rasistką?! Takie oskarżenia internauci kierują w stronę piosenkarki! Czy słusznie?

 • Madonna chce mieć dziecko

  Amerykańska gwiazda pragnie urodzić dziecko. W tym celu 51-letnia Madonna konsultowała się z lekarzami - donoszą brytyjskie media.

 • Adopcja to dla wielu osób nadal temat tabu. Wśród znanych osób nie brak jednak takich, które zdecydowały się na ten odważny krok. Sprawdźcie, które gwiazdy stworzyły dom biednym lub osieroconym dzieciom.

 • Madonna adoptowała roczne dziecko?

  Czyżby potwierdziły się informacje o tym, że Madonna (48 l.) adoptowała afrykańskie dziecko? Choć przedstawiciele wokalistki zgodnie zaprzeczają, w brytyjskim dzienniku "The Sun" pojawiły się zdjęcia Madonny trzymającej w nosidełku rocznego chłopca z Malawi oraz wypowiedzi jego ojca, który potwierdził, że David Banda został przez nią adoptowany.

 • Madonna jednak adoptuje?

  Jak podają brytyjskie media, tocząca od dłuższego czasu boje z malawijskimi władzami Madonna przekonała sąd, aby pozwolił jej adoptować pochodzącą z tego afrykańskiego kraju dziewczynkę.

 • Madonna adoptuje afrykańskie bliźnięta?

  Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski, że rodzina Madonny (48 l.) i jej męża Guy'a Ritchie (38 l.) może się powiększyć. Według informacji plotka rskiej prasy najbardziej prawdopodobna jest adopcja. Podobno w tym celu małżeństwo wybiera się do afrykańskiego kraju Malawi.

 • Madonna adoptuje kolejne dziecko

  Kto jak kto, ale królowa muzyki pop wie, jak uczcić swoje półwiecze. Madonna postanowiła sprawić sobie nie lada prezent - kolejne dziecko. Jej wybór padł na trzyletnią Mercy James z Malawi. Z tego afrykańskiego kraju pochodzi także, adoptowany przez piosenkarkę w zeszłym roku, David Banda. Madonna otrzymała już wstępną zgodę na nową adopcję. "Madonna spotykała się z Mercy już wiele razy. Teraz...

 • Madonna: Dzieci zostają

  Piosenkarka Madonna i reżyser Guy Ritchie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi.

 • Madonna nie adoptowała bezprawnie

  Władze Malawi oficjalnie poparły adopcję sieroty z ich kraju przez Madonnę (50 l.) i przekazały swoją rekomendację do miejscowego sądu. W poufnych dokumentach podpisanych 25 marca tego roku przez urzędnika ministerstwa ds. kobiet i dzieci napisano, że Madonna i jej mąż reżyser Guy Ritchie są odpowiednimi rodzicami dla malawijskiego chłopca.

 • "Madonna wybiera dzieci"

  Piosenkarka ma już za sobą pierwszą wizytę w sądzie w Malawi w związku z kolejną adopcją dziecka z tego afrykańskiego kraju. Decyzja madonny o kolejnej adopcji spotkała się z krytycznymi głosami.