• Informacje na temat:

  madonna naśladuje

Artykuły na temat: madonna naśladuje
 • Britney naśladuje Madonnę

  "Królowa popu" Madonna to od dawna wzór dla "księżniczki popu" Britney Spears.

 • Sheryl Crow naśladuje Madonnę

  Wygląda na to, że Sheryl Crow zamierza wzorować się na ostatnich poczynaniach Madonny. Co ciekawe, nie chodzi tu o naśladownictwo w obrębie działalności muzycznej, lecz literackiej.

 • Córka Madonny naśladuje słynną mamę

  Więź łącząca 15-letnią Lourdes Ciccone Leon i jej mamę - Madonnę - jest coraz silniejsza. Potwierdza to zdjęcie opublikowane przez dziewczynę w sieci.

 • Madonna: Britney, Kylie, ślub

  Madonna, amerykańska wokalistka pop, otwarcie wyraża swe poparcie dla młodszych koleżanek po fachu, nosząc na koncertach koszulki z ich nazwiskami. Artystka twierdzi, że chce w ten sposób dodać sił do walki z ludźmi, którzy je bez przerwy krytykują. Ponadto zasugerowała, że w przyszłym roku chce poślubić swego brytyjskiego narzeczonego Guy'a Ritchiego i osiąść z nim na stałe w Londynie.

Wideo na temat: madonna naśladuje
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...