• Informacje na temat:

  madonna operacje

Artykuły na temat: madonna operacje
 • Madonna po operacji plastycznej?

  Czujnym paparrazi udało się prawdopodobnie odkryć tajemnicę kryjącą się za ciemnymi okularami Madonny (50 l.). Otóż na zdjęciach udało się im wypatrzeć ciemny siniak pod lewym okiem piosenkarki, co może świadczyć nie tyle o niemiłych zajściach w domu, co po prostu o poddaniu się przez gwiazdę odmładzającej operacji plastycznej.

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Madonna znów krytykuje dziennikarzy

  Królowa Muzyki Pop ma już chyba szczerze dość dziennikarzy. W ostatnim tygodniu bez przerwy wymyślali oni różne historie na temat przyczyn, dla których Madonna nie wzięła udziału w programie "America: Tribute To Heroes". Najnowsza plotka mówi, że amerykańska wokalistka przeszła operację przepukliny.

 • Madonna spadła z konia

  Złamane trzy żebra, obojczyk i kości dłoni - tak zakończyła się przejażdżka Madonny na koniu we wtorek, 16 sierpnia, dokładnie w 47. urodziny wokalistki. Amerykańska piosenkarka po południu wybrała się na przejażdżkę na nowym koniu. Wierzchowiec chyba jeszcze się nie przyzwyczaił do swojej nowej pani, bo ją zrzucił podczas podróży po Ashcombe House, angielskiej posiadłości Madonny.

 • Stan zdrowia Rocco Ritchiego, syna Madonny, jest bardzo poważny. Lekarze ze szpitala Cedars Sinai w Beverly Hills, w którym dziecko przyszło na świat w piątek, 11 sierpnia, obawiają się, iż może nastąpić poważne uszkodzenie jego mózgu. Rocco przebywa obecnie w inkubatorze na oddziale intensywnej terapii. Nie wiadomo, czy w związku z tym zmienią się zawodowe plany artystki, zakładające m.in. zaśpiewanie brazylijskich hymnów piłkarskich w filmie pod tytułem "The Passion For Footlball".

 • Najbardziej wpływowi muzycy. Lista!

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie najpotężniejszych medialnie gwiazd muzyki pop.

 • Koń znów poniósł gwiazdę

  Po wypadku Madonny na koniu kolejna wokalistka spadła z wierzchowca. Tym razem ucierpiała brytyjska gwiazda ostatniego sylwestra w Krakowie - Leona Lewis.

 • Janet Jackson, idąc w ślady Madonny, zdecydowała się udzielić kilku porad swojej młodszej koleżance po fachu Britney Spears. Czarnoskóra piosenkarka twierdzi, iż bardzo dobrze wie przez co przechodzi obecnie autorka przeboju "Baby One More Time", ponieważ sama była niegdyś w podobnej sytuacji.

 • Nie od dziś wiadomo, że życie gwiazd jest pełne stresów. Także piękna Jennifer Lopez nie jest od nich wolna. Latynoska gwiazda bardzo się boi, że guz mózgu, którego ma od lat, może okazać się nowotworem złośliwym i doprowadzić ją do śmierci.

Wideo na temat: madonna operacje
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....