• Informacje na temat:

  madonna piosenkarka 2011

Artykuły na temat: madonna piosenkarka 2011
 • Madonna wróciła do Malawi

  Madonna położyła we wtorek, 6 kwietnia, kamień węgielny pod nową szkołę dla dziewcząt niedaleko stolicy Malawi. Zgodnie z inskrypcją na cegle wokalistka namawia uczennice, aby "odważyły się marzyć".

 • Kompromitacja Madonny!

  Najnowszy album Madonny "MDNA" zaliczył zawstydzający wynik na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Zaśpiewa w Opolu!

  ..."Legenda tych lat - w hołdzie Ewie Demarczyk" to tytuł wielkiego widowiska muzycznego, które zakończy 48. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Opole 2011. Wśród wykonawców znajdą się, obok gwiazd(...) nad rozlewiskiem". Młoda i piękna aktorka bez wahania przyjęła zaproszenie organizatorów festiwalu, by zaśpiewać jedną z piosenek Ewy Demarczyk. Legendarna piosenkarka jest bowiem ulubioną...

 • Madonna Numerem Jeden w Ameryce

  Na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w Ameryce zadebiutował nowy album Madonny zatytułowany "MDNA".

 • Dlaczego nienawidzi Madonny?

  Znany dziennikarz CNN, juror brytyjskiego i amerykańskiego "Mam talent!" - Piers Morgan najwyraźniej nie przepada za królową pop. Madonna jest na jego czarnej liście i nie ma szans na występ w jego programie.

 • 2012: Rok głośnych premier

  W nadchodzących miesiącach sporo będzie się działo na muzycznym rynku, bo nowe albumy zapowiedzieli tacy giganci jak Leonard Cohen, Bruce Springsteen, Paul McCartney czy przede wszystkim Madonna. Fani oczekujący powiewu świeżości w muzyce mainstreamowej również nie będą narzekać, bo ten zapewnią wydawnictwa nowych gwiazd pop: Gotye czy Lany Del Ray.

 • Skandalista Kanye West przed pocałunkiem Madonny i Britney

  Opublikowano listę najbardziej szalonych wydarzeń w historii ceremonii MTV Video Music Awards.

 • Lady Gaga bez limitów

  Lady Gaga często porównywana jest do Madonny. Te komentarze zapewne się nasilą, gdy w księgarniach ukaże się album ze zdjęciami Gagi. Krytycy już ostrzą sobie zęby i przypominają album fotograficzny Madonny "Sex".

 • Najlepiej zarabiające wokalistki

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie najbardziej kasowych żeńskich gwiazd muzyki pop.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

Wideo na temat: madonna piosenkarka 2011
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.