• Informacje na temat:

  madonna rozbiera

Artykuły na temat: madonna rozbiera
 • "Niewolnica Isaura": Do trzech razy sztuka?

  .... Dlatego aż dwa razy wzięła udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych do Playboya. Zagrała także w odważnym filmie "Bonitinha mas Ordinária". Ciężko było jednak uwolnić się od łatki Isaury. Santos(...), teraz natomiast stawia na krótsze dystanse. Nadrabia to jednak treningami bardzo dynatomicznej jogi Astanga, której fanką jest także Madonna. Dopełnieniem regularnych ćwiczeń jest oczywiście dieta...

 • Madonna całuje Jesusa. Wideo!

  W internecie pojawiła się kontrowersyjna zapowiedź najnowszego teledysku Madonny do piosenki "Celebration".

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  ...reszta dziewczyn tak świetnie radziła sobie z rozbieranymi scenami. One wyglądały w nich wspaniale. Moja skromność mi na to jednak nie pozwoliła" - przyznała gwiazda. Ostatnio pojawiły się plotki, że(...) i Madonna. Także Seth McFarlane, w swojej kreskówce "Głowa rodziny" kpił z aktorki w barowym skeczu o koniu i opowiadaniu dowcipów. Możecie go zobaczyć obok. Również "South Park" nie przepuścił aktorce...

 • Madonna umknęła nożyczkom

  Kontrowersyjna reklamówka Madonny dla sieci odzieżowej H&M została zaakceptowana przez cenzorów brytyjskiej telewizji.

 • Rozbieranie? Nie tylko!

  Gwiazda pop Madonna obawia się, że ludzie kojarzą ją jedynie z prowokacyjnymi zachowaniami.

 • Jan Paweł II był oburzony tym klipem

  Pracując nad teledyskiem "Like A Prayer" piosenkarka Madonna miała w głowie jedną myśl: stworzyć najbardziej kontrowersyjne wideo w historii popkultury. Udało jej się.

 • Sara May rozebrana!

  Gotowy jest już teledysk do piosenki "Spin It Baby", kolejnego singla z debiutanckiej płyty młodej wokalistki Sary May. W klipie ponoć mają się pojawić rozbierane sceny z udziałem 24-letniej Sary, choć kilka miesięcy temu piosenkarka odrzuciła propozycję rozbieranej sesji od jednego z tabloidów.

 • Kylie najczęściej przekazywana

  Plik z reklamą bielizny z Kylie Minogue w roli głównej został uznany najczęściej przekazywanym dalej załącznikiem w listach elektronicznych. W zestawieniu znalazł się również słynny pocałunek Madonny i Britney Spears.

 • W. Dafoe: Małżeński seks przed kamerą

  Willem Dafoe ( "Maderlay" , "Aviator" ) w swej aktorskiej karierze grał już Chrystusa, który marzy o Marii Magdalenie ( "Ostatnie kuszenie Chrystusa" ) oraz był polewany gorącym woskiem przez Madonnę w erotycznej scenie filmu "Sidła miłości". Teraz 50-letni aktor wystąpił przed kamerą w scenie seksualnej ze swoją żoną - włoską aktorką i reżyserką Giadą Colagrande.

 • Christina Aguilera: W obronie własnej

  Christina Aguilera stanęła w obronie teledysku do jej nowej piosenki "Dirrty". Amerykańska wokalistka oznajmiła, że nie interesuje jej, co sądzą na ten temat obrońcy moralności. "Myślę, że mój teledysk jest bardzo seksy" - oświadczyła w wywiadzie Aguilera.

Wideo na temat: madonna rozbiera
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.